Úspěšní hokejbalisté klubu H.A.K. Pardubice přivezli na hejtmanství poháry…

Pardubice – Hokejbalu se v Pardubickém kraji daří. Svědčí o tom výsledky nejen v dospělých kategoriích, ale i mládežnických. Zástupci vícemistrů extraligy v mužské kategorii a mistři v kategorii staršího dorostu přijali pozvání do sálu Rady Pardubického kraje. Zde je přivítal Bohumil Bernášek, radní odpovědný za školství.

„Vážíme si krajského pozvání a je to pro nás ctí. Pardubický klub patří mezi TOP 3 v České republice. Máme dobré výsledky nejen v dospělé kategorii, ale i v mládežnických kategoriích," sdělil na setkání Jiří Mašík, trenér H.A.K. Pardubice a zároveň trenér české reprezentace.

Úspěch hokejbalu ve městě, kde je se hraje extraliga hokeje má několik faktorů. Je to nejen dobrý nábor, ale také finanční náročnost, která je u hokejbalu nižší než u hokeje.

Setkání s mladými sportovci, z nichž mnozí studují na krajských středních školách, bylo velmi inspirující. Vážíme si práce všech trenérů, kteří věnují svůj čas mládeži. Sportovní nadšení, ke kterému mladé lidi vedou, je velmi důležitý pro další rozvoj osobnosti,"

Úspěšní hokejbalisté klubu H.A.K. Pardubice přivezli na hejtmanství poháry
« z 4 »

Zdroj a foto: Pardubický kraj