Sportovci senioři se opět sešli Na Vinici…

Pardubice – Každoročně se ve sportovním areálu Pod Vinicí scházejí sportovci senioři. Pro řadu z nich, kteří slaví v daném roce svá životní jubilea, byly i tentokrát připraveny poháry za dlouholetou práci v tělovýchově a sportu. Letos předali patroni akce, 1. náměstek hejtmana Roman Línek a krajský radní René Živný, ocenění dvaceti přítomným.  Hostem setkání byl světoznámý mořeplavec Richard Konkolski.

Roman Línek při svém projevu poděkoval všem za reprezentaci našeho regionu v minulosti a popřál bývalým sportovcům hodně elánu a především pevné zdraví. Osobně pak diskutoval s jednotlivými legendami pardubického sportu, kdy porovnávali tehdejší a současnou situaci podpory sportu. René Živný, sám bývalý reprezentant a člen klubu olympioniků, pak s řadou z nich hovořil na téma přístupu dětí k tréninku dříve a nyní.

Ocenění:

Ota Mareš, Zdeněk Uher, Milan Kokš, Vladimír Nadrchal, Milan Jiroutek, Zdeněk Bořek, Václav Ráliš, Evžen Erban, Jindřich Večeře, Lumír Sokol, Jaromír Duha, Miroslav Martinů, Vítězslav Habětínek, Jiří Čechák, Jaroslav Brož, Ivo Cír, Karel Hruška, Zdeněk Petráň, Václav Vinař, Zdeněk Čihák.

PK Setkani senioru 1010201803
« z 3 »

Zdroj a foto: Pardubický kraj