Soutěž Připravte své tělo do plavek míří do finále…

Pardubice – Soutěž Připravte své tělo do plavek, kterou společně přichystal server Pardubice Živě se Sun City Fitness Pardubice, míří do finále.

S cvičením chtějí pokračovat

„Přiznám se, že je mi trochu smutno z toho, že už se blíží konec. S trenérem je cvičení super. Cítím, že jsem se posunul o hodně dál," konstatoval 29letý obrábeč kovů Václav Krampera z Pardubic, který si nemůže vynachválit péči v Sun City Fitness Pardubice.  

„Rozhodně bych chtěl ve cvičení pokračovat. Myslím, že když člověk má chuť a motivaci, tak by si určitě mohl udělat hodinku času pro sebe," nechal se slyšet Václav Krampera.

Podobně hovoří rovněž druhá účastnice projektu, 41letá účetní a pokladní pardubického Domova pro seniory Dubina Pavla Látalová.

Mamince fandí i tři kluci

„Jsem ráda, že okolí už si všímá pozitivních změn, které se od 1. června, kdy soutěž oficiálně začala, odehrály. Je mi líto, že bude brzy končit, ale určitě hodlám na sobě pracovat i po ní," podotkla maminka tří dětí ve věku 6, 12 a 14 let.

„Kluci mi moc fandí a podporují mě. Proto jsem je vzala i do posilovny, aby si udělali obrázek a viděli, co to všechno obnáší. Z návštěvy byli přímo nadšení. Zajímal je každý stroj. Myslím, že to pro ně byla dobrá motivace do budoucna," řekla Pavla Látalová.

„Snažím se dodržovat všechny rady a doporučení, které jsem dostala. Ale nezastírám, že ve velkých vedrech občas zahřeším zmrzlinou," dodala.

„Těší mě, že oba soutěžící se u nás cítí příjemně, projekt jim pomáhá a zároveň je baví," sdělil generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

Kdo získá nejvíc sympatií?

Projekt Připravte své tělo do plavek je soutěžní. Vítězem nebude ten, kdo za celou dobu shodí nejvíc kilogramů, ale kdo do 31. července získá nejvíc sympatií vás, čtenářů webů a uživatelů sociálních sítí Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice. Na výherce čekají atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do našeho hlasování. Tak neváhejte a podpořte svého favorita!

Hlasovat můžete do 31.7.2020 na Facebooku Pardubice ŽIVĚ.