Rock for People odstartoval oblíbený adventní kalendář druhým headlinerem – The Offspring!

Hradec Králové – Dlouho očekávaná událost je tady, Rock for People s prvním prosincovým dnem spustil již tradiční adventní kalendář, který každý den až do Vánoc odhaluje jednu kapelu. První okénko na webových stránkách Rock for People patří The Offspring, druhému ze čtyř headlinerů festivalu, kteří vystoupí na 28. ročníku festivalu od 12. do 15. června v hradeckém Parku 360 vedle Bring Me The Horizon, Avril Lavigne, Pendulum, Coreyho Taylora či Parkway Drive. 

"Tohle je vždy má oblíbená část roku, na kterou se před Vánoci velmi těším společně s našimi fanoušky. Oznamovací maraton 24 nových jmen lineupu jsme nemohli odstartovat nikým lepším než legendami The Offspring, kteří u nás příští rok oslaví neuvěřitelné jubileum 40 let na scéně," říká ředitel festivalu Michal Thomes.

Pořadatelé stihli ještě před adventním kalendářem oznámit exkluzivní comeback po osmi letech The Ecstasy Of Saint Theresa –⁠ projekt jednoho z nejvýraznějších českých hudebních skladatelů Jana P. Muchowa. Jejich hudba provázela například kultovním filmem Samotáři.  

Vstupenky na festival Rock for People fanoušci pořídí v limitované edici v síti GoOut.net nebo na: https://rockforpeople.cz/cs/vstupenky/.

Se spuštěním adventního kalendáře pořadatelé prohlubují i spolupráci s neziskovou organizací Konsent, která dlouhodobě boří mýty o sexu a sexuálním násilíNově může každý přispět k nákupu festivalové vstupenky libovolnou částkou na aktivity organizace, které se tak budou moci nadále rozvíjet. Zakoupit příspěvek mohou i ti, kteří už vstupenku na festival mají. Vybraná částka poputuje v plné výši organizaci. Součástí sbírky je i výtěžek z charitativního vánočního večírku, který Rock for People pořádá pro Konsent 13. prosince v Rock Café. O hudební program se postarají Lazer Viking, Wild Tides Annabelle, Rodan, .themayrevolution a DJ ŠatySVlečkou.

Vstupenky na akci: https://goout.net/cs/listky/vanocni-vecirek-rock-for-people-na-podporu-konsentu/myov/

Zdroj a foto: www.rockforpeople.cz.