Putovní Senior Festival míří do Chrasti…

Chrudim – Putovní Senior Festival spolku Hurá na Výlet! míří v roce 2020 do města Chrast a vydává se  tak na cesty, jejichž cílem je potěšit zábavním programem seniory napříč Českou republikou.

Na příští rok, 2021, je plánována realizace mezinárodního Československého Senior festivalu na Moravě, kam se připravuje výprava festivalových výletníků také ze sousedního Slovenska.

Město Chrudim, kde se konal první ročník Senior Festivalu, dlouhodobě podporuje aktivity Spolku Hurá na Výlet!. Spolku poskytuje bezplatné pronájmy prostor, příspěvky na výlety a tento ročník putovního Senior Festivalu bude ze strany města Chrudim v tomto roce rovněž podpořen.

Zástupci města Chrast vřele vítají, že letošní ročník Senior Festivalu se bude konat právě v jejich městě a stali se rovněž významným podporovatelem aktivit Spolku Hurá na Výlet! Festival proběhne v sobotu 13. června 2020 v nádherném prostředí Zámeckých zahrad v Chrasti a vstupné na akci bude dobrovolné.

Protože víme, že senioři mívají problémy s dopravou, plánujeme pro ně zajištění svozových autobusů, které budou pro ně zdarma.

Aktuálně finalizujeme jednání s hudebními a jinými uměleckými soubory.

Veškeré aktuality bude možné sledovat na webu http://senior-fest.cz/

Výletem to nekončí

Pomozte dobré věci a sdílejte náš projekt, ať se dostane k co nejvíce lidem s dobrým ❤️I vy tak můžete pomoci plnit přání dalším seniorům.Děkujeme za jakoukoli Vaši podporu, kterou můžete vyjádřit zde:https://www.darujme.cz/projekt/1202295

Zveřejnil(a) Spolek Hurá na Výlet dne Neděle 17. listopadu 2019

____

Spolek Hurá na Výlet!, který centrum provozuje, od roku 2015 realizuje volnočasové aktivity pro seniory – výlety a kulturní akce spojené s informačně osvětovou činností, volnočasové a vzdělávací aktivity. Motivem pro činnost spolku je snaha o zlepšení kvality života seniorů skrze vytváření prostoru pro aktivní trávení volného času a navazování nových přátelských vazeb. Na aktivity spolku je možné přispět zde https://www.darujme.cz/projekt/1202295

Spolek Hurá na Výlet!, Školní náměstí 11, 537 01 Chrudim, IČ: 03225470 info@huranavylet.cz | www.huranavylet.cz