Prohlášení redakce: „Žijeme Pardubice" aneb Politiku neděláme!

V roce 2016 jsme se rozhodli, po úspěšném fungování facebookové stránky Pardubice ŽIVĚ, spustit náš web. Součástí propagační kampaně se stal slogan „Žijeme Pardubice", který používáme dodnes, a to nejen v názvu webu, ale i formou hashtagu #zijemepardubice u spousty fotografií a příspěvků na našich sociálních sítích. Máme radost, že tento náš slogan se stal za ta léta součástí nás i mnohých vašich příspěvků. 

Před časem bylo slavnostně představeno regionální politické uskupení / hnutí, které chce pod stejným názvem „Žijeme Pardubice" kandidovat v nadcházejících komunálních volbách. Prohlašujeme, že s tímto uskupením nemáme nic společného a není a ani nebylo v našem zájmu ho podporovat či propagovat.

Pardubice ŽIVĚ vždy bylo, je a bude nezávislé médium, které nemá žádný zájem na propagaci politických stran, hnutí či uskupení. 

Děkujeme za podporu a pochopení.

Redakce Pardubice ŽIVĚ

Poznámky:
Pokud napíšete do vyhledávačů Seznamu, Googlu i sociálních sítí Facebook, Instagram či Twitter samotné „Žijeme Pardubice" (s datem do letošního dubna 2022), tak skoro vždy vám vyskočí fotografie, příspěvky či články odkazující na aktivitu redakce Pardubice ŽIVĚ.

Foto/grafika používaná od července 2016