Policie ČR prosí občany o pomoc při pátrání. Matka pohřešuje syna…

Chrudimsko – Policisté pátrají po dvacetiletém mladíkovi. Nemá u sebe nutné léky ani mobilní telefon. 

Policisté od včerejšího večera pátrají po pohřešovaném 20 letém muži. Je asi 185 cm vysoký, hubené postavy, má hnědé zvlněné krátké vlasy. Naposledy měl na sobě černé triko s krátkým rukávem a bílým nápisem na hrudi, modré kostkované kraťasy a modré tenisky značky Puma.

Matka svého syna viděla naposledy v místě trvalého bydliště ve Stolanech. Vzhledem k jeho zdravotnímu stavu, kdy každý den musí užívat léky, které ale nemá u sebe, se rodina obává o jeho život a zdraví.

Další informace k pohřešovanému a jeho fotografii naleznete zde. Pokud není odkaz aktivní, pohřešovaný byl nalezen.

Veškeré informace, které by pomohly policistům muže nalézt, volejte na linku 158.

R. M.
pohřešovaný muž

Datum narození 25.1.2000
Pátrání vyhlášeno 18.8.2020
Bydliště – okres CHRUDIM
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška asi 185 cm
Zdánlivé stáří 19 až 21 let

Popis osoby

  • POSTAVA hubená
  • BARVA VLASŮ hnědé

Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.
Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.
Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.
Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj: Policie ČR