Policie ČR pátrá: Máme příkaz k zatčení…

SVITAVSKO – Prosíme širokou veřejnost o pomoc s pátráním po dvaačtyřicetiletém muži.

Okresní soud v Českém Krumlově na něj vydal příkaz k zatčení pro přečin podvodu a krádeže. Od února letošního roku se s hledanou osobou nelze žádným způsobem spojit. V místě trvalého bydliště se nezdržuje a jeho mobilní telefon je nekontaktní.(Pokud je odkaz neaktivní, muž již byl vypátrán.) 

Pokud máte nějaké informace k možnému místu hledaného, informujte nás na lince 158 nebo na telefonu 974 578 336. Za Vaši spolupráci předem děkujeme.

ZAHÁLKA JOSEF – hledaný muž

Datum narození 12/7/1976
Pátrání vyhlášeno 2/26/2019
Bydliště – okres SVITAVY
Nebezpečný NE
Ozbrojen NE
Nakažlivá nemoc NE
Státní příslušnost Česká republika (CZ)
Výška 180 až 185 cm
Zdánlivé stáří 40 až 45 let
Další údaje k popisu osoby se v databázi nevyskytují.

Databáze obsahuje údaje o pohřešovaných a hledaných osobách, po kterých Policie České republiky vyhlásila pátrání.

Policie České republiky rozhodně nedoporučuje provádět opatření ze strany veřejnosti, které by měla za následek omezení práv nebo osobní svobody zveřejněných osob i s ohledem na vlastní bezpečnost. Policie žádá občany, aby veškeré informace k pohřešovaným nebo hledaným osobám sdělili na linku 158, případně nejbližší služebně Policie České republiky, nebo zaslali e-mail na adresu operačního odboru Policejního prezídia Policie České republiky pp.oo.operacni@pcr.cz.

Všechny dotazy jsou zaznamenávány. Policie České republiky si vyhrazuje právo nezařadit do systému osobu, pokud to je nutné pro plnění jejich úkolů podle zákona.

Toto zpracování osobních údajů je realizováno v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a změně některých zákonů, ve znění pozdějších předpisů, zákonem č. 273/2008 Sb., o Policii České republiky v platném znění a bylo nahlášeno na Úřad pro ochranu osobních údajů.

Zdroj a foto: Policie ČR