Po nehodě skončilo vozidlo v řece

Pardubice – Nebyl to zrovna šťastný vstup do nového roku. Alespoň ne pro řidiče osobního vozidla, které skončilo v řece. Na tento ne příliš častý úkaz upozornila pardubické strážníky žena, která se zrovna pohybovala mezi obcemi Žižín a Hostovice.

Hlídka  opuštěné vozidlo v Chrudimce skutečně nalezla. O jeho vyproštění z chladné vody i definitivní potvrzení, že se v autě nikdo nenachází, se postarali přivolaní hasiči. Strážníci na místě během automobilového výlovu usměrňovali provoz a činili tak do příjezdu státní policie, která se nehodou bude dále zabývat.   

MPP-Utopene-auto-03012023-02
« z 4 »

Strážníky v novém roce přivítal primátor 

Tradiční setkání strážníků s jejich vrchním velitelem, tedy primátorem města Pardubic, proběhlo v první pracovní den nového roku na pardubické radnici. Strážníkům i civilním zaměstnancům popřál do nového roku hodně štěstí, zdraví a pracovních úspěchů. Při této příležitosti poděkoval i nový ředitel pardubické městské policie Bc. Jan Halda strážníkům za věrné služby, přičemž šestice mužů v uniformě oslavila již 30 let ve službě. Poděkování náleželo i čtyřem strážníkům, kteří během své služby v uplynulém roce zachránili lidský život či příkladně odvedli svou službu.  

Autor: Lucie Klementová – Preventivní a informační služba Městská policie Pardubice
Zdroj a foto: Městská policie Pardubice