Pardubický vinařský půlmaraton omezí dopravu

Pardubice – V sobotu 13.4.2024 se bude konat v centru města Pardubický vinařský půlmaraton. V době konání sportovní akce bude omezena doprava a pro MHD uzavřeno centrum města.

Tato prestižní akce se logicky pojí s dopravními komplikacemi. Abyste se jim mohli pokud možno vyhnout, přinášíme Vám přehled jednotlivých uzavírek a omezení, která v tento den nastanou. Věříme, že Vám pomohou v lepší orientaci v sobotní dopravě.

V době konání sportovní akce bude pro MHD uzavřeno centrum města, část Bílého Předměstí, ulice Studentská a částečně i ulice Hradecká.

Po dobu konání závodů nebudou obsluhovány zastávky:
V době od 7:00 do 19:00 hod.: Bezdíčkova, Holubova, Karla IV., Krajský úřad, Na Bukovině, Na Haldě, Na Okrouhlíku (pro linky 1 a 13), Náměstí Republiky, Masarykovo nám. (st. 3), Sakařova, Sukova, U Kostelíčka, Zlatá štika, Židov (pro linku 5).
V době od 9:00 do 17:30 hod.: Masarykovo nám. (st. 1), Stavařov (směr Polabiny), Univerzita a Zimní stadion (směr Polabiny).
Pro zastávku Na Okrouhlíku ve směru do centra a zastávku Štrossova ve směru do centra bude zřízena náhradní zastávka v ul. Ke Kamenci.

Po dobu konání závodů nebudou obsluhovány některé zastávky a linky MHD pojedou po odklonových trasách.

Zdroj a ilustrační foto: Statutární město Pardubice, DPMP a.s., Služby města Pardubic a.s.