Pardubická Škola SVÍTÁNÍ získala Cenu Ď!

Pardubice – Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ, která už více než čtvrtstoletí pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem, získala prestižní Cenu Ď!

„Tato cena vyjadřuje poděkování dobrodincům a mecenášům za podporu kultury, charity či za nejrůznější dobré skutky," konstatoval hlavní organizátor akce Richard Langer.

„Velmi si tohoto prestižního ocenění vážíme. Máme z něj velkou radost a moc za něj děkujeme," prohlásila ředitelka školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je současně 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

„Za nominaci na Cenu Ď vděčíme Střední odborné škole EDUCA Pardubice v čele s její ředitelkou Monikou Kohoutkovou. Jsme moc rádi, že jsme společně s našimi žáky a absolventy mohli toto ocenění převzít. Byl to krásný večer plný lidskosti, člověčiny a dojemných příběhů. Děkujeme organizátorům i za něj," sdělila zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

„Chtěli jsme poděkovat celému týmu ze školy SVÍTÁNÍ, který dělá velmi záslužnou práci. Patří jim za to obrovský dík," řekla ředitelka Střední odborné školy EDUCA Pardubice Monika Kohoutková během slavnostního vyhlášení Ceny Ď za město Pardubice, Pardubický kraj a Královéhradecký kraj, které se uskutečnilo v prostorách Studijní a vědecké knihovny v Hradci Králové.

Celostátní finále Ceny Ď, do něhož se škola SVÍTÁNÍ kvalifikovala, se bude konat 7. června v pražském Stavovském divadle.

Zdroj a foto: Základní škola a Praktická škola SVÍTÁNÍ o.p.s.