Pardubice skončily v základní části Extraligy na posledním místě, v play-down narazí na Chomutov…

Pardubice v sobotu 25. srpna prohrály se Spectrum Praha 0:11 a 4:15 a v základní části Extraligy obsadily poslední místo. V play-down o udržení Extraligy se utkají s Beavers Chomutov.

Pasos Pardubice poslední zápas základní části Extraligy proti Spectrum Praha v domácí Krtkově aréně nezvládl a dvakrát prohrál – 0:11 a 4:15. Pardubice skončily po základní části Extraligy 2018 na posledním osmém místě. V play-down o udržení Extraligy se utkají s Chomutovem. Play-down začíná 15. září na hřišti soupeře.

"Náš hlavní cíl této sezóny je v ohrožení. Chceme udržet Extraligu v Pardubicích, uděláme proto maximum, " říká manažer klubu Libor Matějka. "O tom, že budeme hrát play-down víme už nějakou dobu, takže se usilovně připravujeme. Čeká nás velmi těžký soupeř, který je silný především na nadhozu, ale i na pálce. Doufám, že se nám podaří zaplnit domácí stadion a pomůžou nám i naši fanoušci. Chceme udržet Extraligu a splnit si náš hlavní cíl sezóny," dodává Matějka.

Play-down o udržení Extraligy začíná 15. září v Chomutově. Do Pardubic se série vrací hned další den. Play-down se hraje na 4 vítězné zápasy.

Rozpis zápasů play-down 2018:

  1. zápas – 15. září (Chomutov)
  2. zápas – 16. září (Pardubice)
  3. zápas – 22. září (Chomutov)
  4. zápas – 23. září (Pardubice)
  5. zápas – 28. září (Chomutov)
  6. zápas – 29. září (Pardubice)
  7. zápas – 30. září (Chomutov)

Zdroj a foto: PASOS Pardubice softball & baseball