PARÁDNÍ NÁPAD 2022 – startuje již třetí ročník soutěže pro začínající podnikatele…

Pardubice – Máte inovativní „Parádní nápad", vy začínající či potencionální podnikatelé? Přihlaste se do konce února do soutěže a podělte se o něj. Soutěž se týká studentů, podnikatelů, vědců a všech kreativních lidí. Na nejúspěšnější soutěžící čekají hodnotné ceny. Soutěž již potřetí zorganizují osvědčení partneři Pardubický podnikatelský inkubátor (P-PINK) a organizace PowerHUB a nově Parádní kraj, inovační značka Pardubického kraje.

Proč soutěžit?

Soutěž již odhalila několik úžasných podnikatelských záměrů. V loňském roce to byla například firma Aqua-reaktor. Jejich tématem je řešení odpadů jako jsou staré potraviny, zbytky z kuchyně, posečená tráva, listí na sídlištích a na dalších místech s vysokou koncentrací obyvatel. Inovativním výstupem ze zpracovaných odpadů je teplo, krmivo pro ryby, hnojivo atd. Toto o soutěži říká zástupce vítězné firmy Rudolf Samuel Mašek: Soutěž nám přinesla šanci prezentovat naši koncepci a získat tak pozornost, kontakty a zkušenosti, které jsme potřebovali pro náš vývoj. Zároveň nám dopomohla k získání jistých finančních prostředků. V ohromné konkurenci už již hotových technologií či jednodušeji realizovatelnějších konceptů jsme dostali šanci a proto věříme, že ta šance je tady pro každého. Proto soutěž určitě doporučujeme."

Pro koho je soutěž určena?

Soutěž je určena pro vás, podnikavci, v jakémkoli stádiu růstu. Všichni máte stejné šance získat některou z „parádních" cen. Soutěž je vyhlašována ve dvou kategoriích. Jedna pro projekty ve fázi nápadu, a druhá pro projekty, které už jsou částečně rozpracovány či realizovány. Přihlásit se mohou jednotlivci, nebo celé týmy.

A co bude dál?

V dubnu představíte svůj parádní nápad odborné komisi. Na výherce čekají zajímavé věcné i finanční ceny. Od nás z P-PINK to bude například balíček služeb. Obsahuje konzultace se zkušenými mentory, kteří budou pomáhat dalšímu rozvoji projektu. Dále balíček poskytuje příležitost představit se investorům na tematických akcích, možnost využít zázemí P-PINK, například sdílené pracovní místo, virtuální sídlo apod.  Každopádně získáte, i když nevyhrajete. Ptáte se co? Naučíte se lépe prezentovat své nápady a myšlenky, seznámíte se s novými lidmi, získáte kontakty a zkušenosti. Setkáte se s odborníky, kteří vám mohou pomoci váš nápad realizovat a rozvinout.

Dokdy a jak se přihlásit?

Letos máte možnost do 28.2.2021 přihlásit svůj projekt, na kterém právě pracujete. Registrace je na www.paradninapad.cz Další informace najdete na FB stránce PPINKZúčastněte se, těšíme se na setkání s vámi.

Autor: Za P-PINK Hana Štěpánová, předsedkyně správní rady a projektová manažerka
Zdroj a foto: Pardubický podnikatelský inkubátor z.ú.