Palác Pardubice slavnostně otevírá nový food court…

Taky si po dlouhém nákupním dni rádi dáte něco dobrého k snědku, popovídáte si s přáteli nebo si prostě jen odpočinete? Pak rozhodně neváhejte navštívit renovovaný food court v obchodním centru Palác Pardubice. Již 2. prosince slavnostně otevíráme a nebude přitom chybět ani bohatý doprovodný program.

Palác Pardubice myslí na pohodlí svých zákazníků a důkazem je renovace jídelní části obchodního centra, tzv. food courtu. Dochází nejen k rozšíření prostoru k sezení, ale také k celkové modernizaci veřejného prostoru. Zákazníci se tak mohou těšit např. na nově vzniklé mezipatro s komfortními zónami, zásuvkami, wi-fi připojením a herní zónou pro děti.

V rámci slavnostního otevření 2. prosince proběhne kulinářská show Martina Škody, mladého kuchaře a autora oblíbených kuchařek. Doprovodný program dále doplní dílna na výrobu dezertu a různé soutěže. Každý zákazník navíc obdrží welcome dezert – v podobě tradičního pardubického perníčku z dílen Perník Novotný.


Přijďte a užijte si skvělý den se spoustou jídla a zábavy.

Více informací se dozvíte na www.palacpardubice.cz nebo na Facebooku PALÁC Pardubice.


Palác Pardubice

Palác Pardubice, jediné nákupní centrum v Pardubicích a okolí, byl slavnostně otevřen v listopadu roku 2008. Nachází se v centru města Pardubic, na Masarykově náměstí. Na ploše 20 000 m2 nabízí více než 100 obchodů se zbožím renomovaných domácích i světových značek, multikino Cinema City s 8 sály, restaurace, kavárny, provozovny rychlého občerstvení a služby. Součástí obchodního centra je také podzemní parkoviště s kapacitou 542 parkovacích míst.