NOC GRÁCIÍ: Hvězdy, které pomáhají…

Pardubice – Ve Východočeském divadle v Pardubicích se ve středu 17. října od 19 hodin uskuteční slavnostní galavečer Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ nazvaný NOC GRÁCIÍ: Hvězdy, které pomáhají.

„Akce je věnována všem, co nám v uplynulém školním roce pomáhali a podporovali nás. Díky nim jsme mohli uskutečňovat naše vize, naplňovat naše poslání a pečovat o ty, jimž osud tolik nepřál. Osobně mě velmi těší, že se i v dnešní době stále ještě najdou lidé s otevřeným srdcem, kteří jsou ochotni pomáhat, mnohdy i za cenu nemalých osobních obětí," uvedla ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je současně 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

Ocenění v podobě tří Grácií si ze slavnostního večera odnesou zástupci nominovaných organizací z komerční i neziskové sféry a v neposlední řadě též jednotlivci z řad významných osobností, rodičů, přátel školy a zaměstnanců.

Své umění předvede držitel prestižní Ceny Thálie Peter O. Pecha a vycházející hvězda muzikálového nebe a členka skupiny Báry Polákové Kateřina Sedláková, ale také žáci a klienti školy SVÍTÁNÍ.

Celým večerem bude provázet známý bavič a moderátor Vladimír Hron. Nebude nouze ani o další překvapení.

Ve foyer divadla se odehraje výstava obrazů žáka školy SVÍTÁNÍ Jakuba Karáska s názvem Malíř, který nemluvil.

Vstupenky na tuto akci je možné získat v předprodeji Východočeského divadla, na webových stránkách www.vcd.cz nebo ve škole SVÍTÁNÍ.