Na Velkou pardubickou pohodlně vlakem a ještě se slevou na vstupném…

Pardubice – Na 128. Velkou pardubickou s Českou pojišťovnou se vyplatí přijet vlakem. Nejen že je zastávka Závodiště vzdálena jen 3 minuty chůze ke vstupu do areálu závodiště, ale ještě získáte slevu 50% na základní vstupné. Stačí u pokladny závodiště předložit platnou jízdenku Českých drah do stanice Pardubice.

Na závodiště můžete přijet vlakem dle standardního jízdního řádu, ale můžete využít také posilových spojů, a to jak z pardubického hlavního nádraží, tak i z Prahy. Národní dopravce České dráhy vypravuje zvláštní vlak na trati Praha – Pardubice – Chrudim. Z Prahy, hlavního nádraží je odjezd vlaku plánován v 8:55 hodin, na zastávku Pardubice, Závodiště přijede v 10:25 hod. Na zpáteční cestu ze zastávky Pardubice, závodiště se vlak vydá v 17:28 hodin a na pražské hlavní nádraží dorazí v 18:58 hodin.

Jízdenku na zvláštní vlak je možné zakoupit na www.cd.cz/eshop, nebo na pokladnách Českých drah po celé České republice.

Jízdní řád zvláštního vlaku je k dispozici také na www.zavodistepardubice.cz/doprava-a-parkovani—velka-pardubicka, kde jsou další informace k dopravě a parkování při letošní 128. Velké pardubické s Českou pojišťovnou.

Základní vstupné (stání) stojí 220 korun. Děti do 140 cm výšky a senioři nad 65 let mají vstupné zdarma (bez nároku na sedadlo). Sleva se nevztahuje na vstupenky zakoupené v předprodeji.

Zdroj: Dostihový spolek a.s.
Foto: ilustrační redakce Pardubice ŽIVĚ