Na Pardubickém závodišti se opět bruslí!

Pardubice – Provoz Zimního sportovního parku byl zahájen. Na Pardubickém závodišti se bude od prosince až do února příštího roku opět bruslit. Ledová plocha je umístěna za paddockem a sloužit bude jak k veřejnému bruslení, tak i pro zájemce z řad škol, sportovních klubů i amatérských sportovců. 

Zimní sportovní park bude bruslařům sloužit od pondělí do neděle, a to už od dopoledních až po večerní hodiny. Stejně jako v předchozích letech jsou stanoveny pevné časové bloky, z nichž jsou speciálně vyhrazeny i termíny pro bruslení rodičů s malými dětmi. Otevírací doba samozřejmě může být upravena podle aktuálních meteorologických podmínek, proto je dobré sledovat webové stránky závodiště www.zavodistepardubice.cz

Přímo u ledové plochy jsou k dispozici uzamykatelné skříňky a v době veřejného bruslení také půjčovna a broušení bruslí. Zdarma jsou k zapůjčení hrazdičky pro začínající bruslaře. Parkování v areálu je zdarma, případně lze pro dopravu využít autobusů městské hromadné dopravy se zastávkou v pohodlné docházkové vzdálenosti závodiště. 

Vstupné pro děti do 10 let je 20,- Kč, stejně jako pro seniory starší 60 let. Děti od 10 let a dospělí za jeden časový blok zaplatí 50,- Kč. V případě organizovaných školních skupin je vstupné 20,- Kč za osobu. Pronajmout si ledovou plochu na jeden časový blok je možné za 1800,- Kč.

Vzhledem k nutnosti reagovat na aktuální protiepidemická nařízení je prodej vstupenek možný pouze ONLINE, a to s přihlédnutím na možná kapacitní omezení daná usnesením vlády či jiných orgánů. V současné době je kapacita nastavena na 100 osob v jeden čas. V souladu s usnesením vlády, konkrétně bodem II/17, mohou do prostor sportoviště vstupovat osoby splňující tzv. režim O-N.

Veškeré potřebné informace, které budou průběžně aktualizovány, jsou k dispozici na stránce Zimního sportovního parku na webu www.zavodistepardubice.cz

Zdroj a foto: Dostihový spolek a.s.