MG Fight Night 13

Pardubice – V sobotu 9. 12. 2023 čeká fanoušky bojových sportů v kongresovém centru Paláce Pardubice opravdová lahůdka. MG Fight Night napíše své 13. pokračování a přináší poprvé ve své historii čtyřčlennou pyramidu, navíc o mistrovský pás WAKO Pro. Aby titulů nebylo v jeden večer málo, bude korunován i nový šampión ČSFU Pro.

Formát pyramidy jako za dob legendární K-1, která plnila na přelomu tisíciletí stadióny v Japonsku i více než sedmdesáti tisíci diváky, přinese do Pardubic jedinečný zážitek. Čtveřice Vojtěch Kochta, Ondřej Marvan, Vít Vokoun a Viktor Beran si jdou pro titul WAKO Pro K-1. Pouze jeden z nich si bude moci připnout ozdobu v podobě profesionálního pásu. A to ten, kdo pošle z kola ven dva své soky. Všichni čtyři kickboxeři mají na svém kontě dohromady téměř dvě stě fightů. Před půlnocí bude jeden z nich vítězem pyramidy a králem večera.

Další mistrovský pás (ČSFU Pro) vybojuje jeden z dvojice mladíků Sebastien Macháček a Martin Silmbrod. Domácí bojovník Macháček je světovou jedničkou WAKO mezi juniory. Naproti tomu Silmbrod jde do boje bez tlaku a může se pokusit s chladnou hlavou vyloupit domácí půdu Macháčka a odvézt si pás do svého gymu v Nových Hradech.

V případě, že by se někdo z borců v pyramidě zranil, bude na svoji šanci číhat v rezervním zápase dvojice Matěj Nuska, Filip Kotrus. A pozor, kdyby na jejich účast v titulovém play off došlo, pak jsou oba tak kvalitní, že to může být klidně jeden z těchto pánů, jenž bude oním králem a odjede s titulem v kapse.

Dvě výše jmenované události jsou, ale jen špičkou ledovce. Galavečer je doslova prošpikován atraktivními bitvami. Ženy budou mít tradičně velké slovo. Kristýna Sobotková z MG Teamu Pardubice minulý rok poslala soupeřku doslova do říše snů svým hákem z pekla. Tentokrát jí bude v cestě stát mladá, dravá bojovnice z Liberce Tereza Jägerová. Fight kartu okoření i vycházející hvězda Eliška Zemanová z Vysokého Mýta.

Mužská K-1 bude reprezentována osvědčenými jmény jako Adam Stráník, Ján Staš, Martin Viktorin, Peter Molnár, Tomáš Reng, nebo Miroslav Zavadil. Ale své zuby si brousí i dravé mládí, případně nová jména v pardubickém ringu v podobě Rostislava Slaniny, Tomáše Plevy, Jakuba Řezníčka, Jakuba Krýdy, Milana Zacha či Nikolase Buduláka.

Večer 9. 12. 2023 bude v Paláci Pardubice zaslíben bojové scéně a zejména K-1. Rozdají se hned dva mistrovské opasky, nastoupí ženy, mladí dravci, zkušení matadoři. Takový mix v Pardubicích doposud nebyl.

U toho nesmíš chybět a v sobotu 9. 12. v 19:00 se všichni uvidíme v Paláci Pardubice.
Vstupenky jsou dostupné v síti Ticketportál: www.ticketportal.cz/event/MG-Fight-Night-13

Zdroj a foto: MG Team