Majáles Pardubice letos s čipy…

Pardubice – Novinkou letošního ročníku Majáles Pardubice 2019 bude zavedení bezkontaktního cashless systemu NFCtron, který zajistí jednoduché, rychlé a pohodlné placení v celém festivalovém areálu.

U vstupu do areálu výměnou za vstupenku dostanete platební náramek s čipem, který po dobití libovolnou částkou využíváte podobně jako platební kartu. Zákazník za využití náramku s čipem neplatí žádné poplatky, účtována je pouze vratná záloha 30 Kč za čip (bude odečteno při prvním nabití).

Platební systém Vám umožní platit za kompletní sortiment jídla, pití, merchandise, popřípadě za aktivity (fotokoutek, paintball…). Současně máte možnost pohodlně kontrolovat zůstatek na Vašem čipu online nebo na jakémkoliv platebním místě.

Věříme, že vám nový platební systém ještě více zpříjemní letošní festivalový zážitek.

NFCtron v akci na SázavaFestu 2018 (ilustrační video)

Jak systém NFCtron funguje? 

1. U vstupu do areálu výměnou za vstupenku dostanete platební náramek s čipem.
2. Na pokladně si nabijete jakoukoliv částku v hotovosti nebo platební kartou.
3. Při prvním nabití dostanete účtenku, na které bude internetový odkaz a QR kód, pomocí nichž můžete sledovat všechny Vaše útraty on-line.
4. Dobít kredit si můžete na dobíjecích místech v areálu znovu a znovu.
5. Další kontrolu zůstatku můžete provádět na jakémkoliv prodejním místě pouhým přiložením náramku s čipem.
6. Celou částku, která vám na čipu zůstane, vám vrátíme při odchodu z areálu na pokladnách.7. V případě vrácení čipu při odchodu z areálu vám vrátíme i zálohu 30 Kč

Zdroj: Majáles Pardubice
Foto a video: NFCtron