Kapela Tři sestry naváže na tradici a opět zahraje v Pardubickém pivovaru

Pardubice – Tři sestry jsou zpět! Letos znovu kapela Tři sestry vyrazila na tradiční letní turné. Na své hudební štaci muzikanti v čele s Lou Fanánkem Hagenem samozřejmě nemohou ani v roce 2022 minout Pardubice, zahrají zde 27. května.

V sobotu 27. května to kapela Tři sestry již po dvanácté rozjede v areálu Pardubického pivovaru. „Navazujeme na dlouholetou tradici velmi úspěšných koncertů, které v předchozích jedenácti ročnících navštívilo desetitisíce fanoušků," říká David Kantor, zástupce pořadatelské agentury Máša Agency.

Turné kapely s názvem JEZDÍME HRÁT DO SVĚTA TOUR 2022 má celkem 23 zastávek. Několik úspěšných koncertů mají muzikanti již za sebou. Náležitě si je užili jak oni, tak i jejich fanoušci. „Po několika měsících začínáme další turné a od prvního koncertu si to neskutečně užíváme! Opět nechybí totiž spousta rokenrolu, k vypití několik sudů piva, a hlavně dobrá nálada," shrnul za Tři sestry kapelník Tomáš Magor Doležal.

I v Pardubicích se fanoušci mohou těšit jak na léty prověřené hity, tak na skladby z posledního alba kapely. Jako své hosty přiveze skupina Tři sestry do Pardubického pivovaru dvě předkapely, kterými budou E!E a MZH

Areál pivovaru bude otevřen od 18 hodin. Koncert začne v 19 hodin. V areálu bude k dispozici dostatečný počet výčepních míst, občerstvení i toalet. Pro všechny návštěvníky je připraveno občerstvení a také zásoby Čerstvého piva z ležáckého sklepa a 11stupňového zlatavého Viléma. Obě chmelové pochoutky jsou z produkce Pardubického pivovaru. V případě nepřízně počasí bude část areálu zastřešena. 

Aktuální informace sledujte na Facebookové události ZDE.

Vstupenky jsou k zakoupení na www.ticketstream.cz nebo na prodejně Pivovarka v pardubickém pivovaru. Cena vstupenky v předprodeji je 550 Kč. Celou akci již po dvanácté pořádá pardubická produkční agentura MÁŠA AGENCY s.r.o.

Zdroj a foto: DAK production s.r.o.