Jordann Perret: Dvouletá nabídka mě překvapila a potěšila…

Prvním hráčem, který byl v Pardubicích v režimu try out a uspěl, je francouzský útočník Jordann Perret. Dvaadvacetiletý křídelník podepsal s vedením klubu dvouletý kontrakt a bude pokračovat ve spolupráci se svým „starším bratrem".

„Jsem nadšený, že jsem nabídku obdržel a rovnou mohl po odsouhlasení s agentem podepsat kontrakt. Od prvního dne se mi zde velmi líbí a už se těším, až budu oblékat pardubický dres v české nejvyšší soutěži. Hrát za Dynamo v Tipsport extralize je pro mě velkou výzvou," řekl po podpisu smlouvy.

V Pardubicích není jediným Francouzem, Dynamo se bude spoléhat také na výkony Sachy Treilleho. „My jsme opravdoví přátelé, beru ho jako svého staršího bratra a jsem šťastný, že tu můžeme být spolu," nechal se slyšet šťastný Perret.

Perspektivní útočník skóroval hned ve své premiéře v pardubickém dresu, a to v utkání proti Slovanu Bratislava. Trenéry oslovili svými snaživými výkony. Nejvíce byl vidět v jedné formaci spolu s Davidem Tomáškem a právě Sachou Treillem.

„Myslím, že se nám souhra dařila a odehráli jsme kvalitní zápasy. Jsem rád, když mohu hrát se Sachou v jedné formaci, v Rouen i ve francouzském národním týmu nás trenéři nasazovali spolu. David Tomášek je chytrý útočník, vyhovovali jsme si. Věřím, že si svými výkony řekneme o podobnou důvěru i v Dynamu," prohlásil Jordann Perret.

Ač to možná nečekal, obdržel od generálního manažera návrh dvouletého kontraktu. „To mě moc překvapilo a potěšilo! Jsem opravdu šťastný a chci touto cestou poděkovat vedení klubu za důvěru, kterou do mě vkládá," řekl člen francouzského národního týmu, jenž hrál i na posledních dvou mistrovstvích světa.

„První přípravné utkání jsme sice hráli pouze v malé hale, ale bylo plno a fanoušci vytvořili našemu týmu vynikající atmosféru. Užil jsem si turnaj Mountfield Cup, do Hradce Králové také za námi jezdili, to z Francie nepamatuji. Miluji hrát před takovými fanoušky a už se těším na novou sezonu!" doplnil Jordann Perret.

Zdroj a foto: HOCKEY CLUB DYNAMO PARDUBICE, a. s.