"Hra o trůny" úvodní díl 7. řady exkluzivně v kině CineStar. Pro členy CineStar Clubu ZDARMA!

7. řada kultovného výpravného seriálu "Hra o trůny" odstartuje již 17. července 2017 ve 20 hodin v kině CineStar.

Exkluzivní premiéra

Čekání je pomalu ale jistě u konce a zima se po více jak roce vrací, tentokrát však nejen na televizní obrazovky. CineStar vám ve spolupráci s HBO přináší jedinečnou možnost odstartovat sedmou sezónu kultovního seriálu Hra o trůny na velkém plátně, s dech beroucím zvukem.

Pro všechny členy našeho věrnostního klubu jsme nachystali večer plný emocí a napjaté atmosféry. Osvěžíme si události posledního dílu šesté sezóny a po krátké přestávce se ponoříme do děje nejnovějšího příběhu ze Západozemí. A co víc, lístky od nás dostanete ZDARMA!

Jak to funguje?
Vstupenky si od dnešního dne můžete vyzvednout osobně na pokladnách a to pouze s platnou zákaznickou kartou CineStar Club – 2 vstupenky na osobu. Ale pozor, kapacita je omezena.

 

Výpravný seriál HBO Hra o trůny, podle bestsellerové fantasy ságy Píseň ohně a ledu od George R. R. Martina, zachycuje soupeření o moc mezi králi a královnami, rytíři a odpadlíky, lháři a šlechtici. Na počátku požádá král Robert Baratheon, jehož žena Cersei pochází z rodu bohatých a bezohledných Lannisterů, lorda Eddarda Starka, aby přijel na jih a pomohl mu spravovat království poté, co záhadně skonal jeho pobočník. Zároveň trůn z východu ohrožuje dospívající princezna Daenerys s bratrem Viserysem, jejichž rod Targaryenů vládl Západozemí mnoho let předtím, než byl krvavě sesazen. A proslýchá se také, že se dějí podivné věci na hranicích, severně od Zdi, kam odjíždí Jon Snow, Nedův nemanželský syn, aby se stal členem bratrstva, jenž je zavázáno přísahou království chránit. (oficiální text distributora)

 

Zdroj: CineStar
Foto titulní: Photo © Home Box Office (HBO) / Helen Sloan