Galavečer plný dobra už dnes!

Pardubice – Ocenění dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem se uskuteční v Kongresovém sále ATRIUM Paláce Pardubice od 17 hodin. 

Galavečer oceňování dobrovolníků, neziskových organizací a společensky odpovědných firem z Pardubického kraje, který již tradičně pořádá Koalice nevládek Pardubicka (KONEP) společně s Pardubickým krajem, se v Kongresovém sále pardubického ATRIUM Paláce uskuteční dnes, tedy v pondělí 23. května 2022, od 17 hodin. 

„Původně se měl galavečer konat v pondělí 6. prosince 2021. Protože vývoj epidemiologické situace v tu dobu nebyl příznivý, rozhodli jsme se respektovat doporučení Vlády České republiky a slavnostní vyhlášení oceněných přesunuli na příhodnější čas," uvedl Pavel Šotola, radní Pardubického kraje, který je zodpovědný za sociální péči a neziskový sektor

Moderátorkou galavečera bude Jolana Voldánová.

„Naším cílem je poděkovat všem, kteří ve svém volném čase a bez nároku na odměnu pomáhají tam, kde je to nejvíc potřeba. Hodnota vzájemné pomoci nabírá v současnosti nový význam," konstatovala senátorka a místopředsedkyně Koalice nevládek Pardubicka Miluše Horská

„Na této akci chceme ocenit nejen jednotlivce, ale i organizace s firmami a přiblížit tak veřejnosti přínos všech pro občanskou společnost," přiblížila ředitelka Koalice nevládek Pardubicka Jana Machová smysl galavečera, na němž budou slavnostně předány ceny za uplynulý rok 2021.

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto: archiv a archiv VČD Pardubice