FINÁLE PARDUBICKÉHO LETNÍHO KINA PERNŠTEJN: Speciální večer se školou SVÍTÁNÍ!

Nejnavštěvovanější letní kino v České republice, Pardubické letní kino Pernštejn, se rozhodlo vyhovět přání svých příznivců a promítá zcela zdarma i po skončení dvouměsíčních prázdnin!

„Je to dárek pro naše věrné filmové příznivce a podporovatele," řekl jednatel pořádající společnosti Cinema Time Tomáš Drechsler. „Rozloučení s letošní sezonou bude ve velkém stylu. Srdečně zveme všechny, kteří s námi společně trávili více než šest desítek letních večerů, ale i ty, co se letos ještě do letního kina podívat nestihli. V pondělí 4. září 20170 budou mít poslední šanci. A aby měli lehčí rozhodování, nachystali jsme pro ně řadu překvapení," konstatoval Tomáš Drechsler.

Slavnostním zakončením letošní sezony Pardubického letního kina Pernštejn, které se letos utábořilo u Tyršových sadů, bude v pondělí 4. září od 21 hodin speciální večer se Základní školou a Praktickou školou SVÍTÁNÍ. Ta už 25 let pomáhá dětem a mladým lidem s hendikepem. „Chceme poděkovat všem, co nám drží palce a co nás podporují," řekla ředitelka Základní školy a Praktické školy SVÍTÁNÍ Miluše Horská, která je též 1. místopředsedkyní Senátu Parlamentu České republiky.

„Přišlo nám líto, že původní termín projekce, pátek 1. září, zhatila nepřízeň počasí. Věříme, že v pondělí 4. září se mraky rozestoupí a my budeme moct důstojně oslavit závěr letošní sezony Pardubického letního kina Pernštejn a 25. narozeniny školy SVÍTÁNÍ," sdělil Tomáš Drechsler.

„Při tomto mimořádném večeru se školou SVÍTÁNÍ nás čeká bezplatná projekce česko-norského snímku Detektiv Down. Nebude chybět ani filmová delegace, křest almanachu školy SVÍTÁNÍ, drinky za poloviční ceny až do vyprodání zásob. Zkrátka, bude to rozloučení se sezónou, jaké jste ještě neviděli," poznamenal Tomáš Drechsler.

„Motto na plakátu k filmu Detektiv Down zní: „Jediné, co potřebujete, je skutečný případ." Dovolil bych si část vypůjčit a fanouškům letního kina vzkázal: „Jediné, co musíte, je nevynechat poslední projekci tohoto léta." Na viděnou v pondělí 4. září od 21 hodin na místě, kde jsme společně prožili šedesát večerů," dodal s úsměvem Tomáš Drechsler.

Pro školu SVÍTÁNÍ to bude v pondělí 4. září už druhý dárek k 25. narozeninám. „Tím prvním bude od 8 hodin křest nového atletického oválu, který vyrostl za výrazné pomoci sponzorů a partnerů na zahradě školy v pardubické Komenského ulici," poznamenala zástupkyně ředitelky školy SVÍTÁNÍ Markéta Hujerová.

Více o programu na www.letni-kino.cz, nebo FB profilu www.facebook.com/letnikino

Zdroj a foto: © Cinema Time, s.r.o.