„Dělám si, co chci a je mi jedno, co si o tom myslí ostatní," řekl Majk Spirit pod „Kuňkou"

Pardubicko – „Dělám si, co chci a je mi jedno, co si o tom myslí ostatní," prohlásil na letošním letním kulturním festivalu Hrady CZ pod Kunětickou horou slovenský rapper Majk Spirit. Ten pod středověkým hradem předvedl povedené vystoupení, které bylo podle jeho slov „oslavou života a lásky"

Člen skupiny H16 pak vysekl poklonu „krásným českým i slovenským babám" a párkrát v nadsázce sám sebe dojal, jakou krásnou písničku vytvořil. Organizátory pochválil za vytříbený hudební vkus, že na festival pozvali tak skvělé umělce, jako je například právě on. „Díky za krásný páteční večer. Bylo to nádherné," rozplýval se Majk Spirit.

Gaia Messiah: neskutečný příval energie

O dobrou náladu se na festivalu Hrady CZ postarala také kapela Gaia Messiah, jejíž vystoupení bylo doslova nabité neskutečným přívalem energie. „Jste boží! I když dnes už se to snad ani neříká," prohlásily na adresu publika členky Gaia Messiah.  

Kurtizány ocenily úsměvy publika

Festivalové obecenstvo chválila v sobotu odpoledne též rocková kapela Kurtizány z 25. avenue. „Na to, že jsme hráli prakticky v ranních hodinách, to byla dobrá párty. Minulou zastávku se lidé nesmáli tak jako pod Kunětickou horou. Ti byli vůbec rádi, že stáli, když bylo 38,5 stupňů Celsia," nechal se slyšet zpěvák Kurtizán Daniel Kurz.  

Anna K. své vystoupení nedokončila

Závěr pátečního programu obstarala zpěvačka Anna K.„Na hudební scéně se pohybujeme už 30 let. Posledních asi 6 let připravujeme nové album," usmívala se Anna K., která divákům servírovala jak ochutnávku z chystané desky, tak osvědčené hity. Své vystoupení však nedokončila. Přerušil ho prudký liják. Ten celý první den festivalu Hrady CZ pod Kunětickou horu předčasně ukončil. 

Autor: Tomáš Dvořák – Pardubice ŽIVĚ
Foto: Facebook ČESKÉ HRADY.CZ