Chcete vyhrát kolo? Zapojte se do Cyklopecek

KRAJ – Prázdniny jsou ve druhé polovině a s nimi pokračuje i oblíbená letní cestovatelská soutěž Cyklopecky Východní Čechy 2022.  Stejně jako v minulých letech nabízí 15 tras různé náročnosti a délky.  Mezi méně náročné patří trasa Po dně křídového moře (18,7 km) a také trasa Po stopách koňských kopyt, která je ovšem delší (82,4 km), protože vede přes oba kraje. Milovníci horské cykloturistiky se mohou vydat Za zážitky do Orlických hor (29,7 km) nebo Z Dolní Moravy do Stříbrnic (29,6 km).

„Podmínkou zapojení do soutěže je získání alespoň 5 razítek z různých tras do hrací karty. Na každé trase jsou minimálně 2 razítkovací místa. Výherce losujeme z těch, kteří odeslali správně vyplněné karty. Hlavní cenou je horské kolo Kross v hodnotě 20 tisíc korun, dále jsou to hodnotné poukazy na pobyty ve východních Čechách, dárkové předměty a vouchery," uvedl Alexandr Krejčíř, radní pro cestovní ruch Pardubického kraje.

Všechny informace o soutěži, hrací karta a popis tras včetně zajímavostí jsou na webových stránkách www.cyklopecky.info. Soutěž má také svůj FB facebook.com/cyklopecky .

No Images found.

Soutěž organizuje Destinační společnost Východní Čechy ve spolupráci s Královéhradeckou krajskou centrálou cestovního ruchu, Pardubickým a Královéhradeckým krajem a oblastními destinačními managementy obou krajů.

Hlavními partnery soutěže jsou Česká centrála cestovního ruchu – CzechTourism a BIKEMAX , s.r.o.

Autor: PhDr. Zuzana Nováková
Zdroj a foto: Pardubický kraj