Bolt rozšiřuje své služby v Pardubicích o "taxi"

Pardubice – Východočeská metropole se stává dalším městem v České republice, jehož obyvatelé mohou využívat dostupnou a bezpečnou dopravu vozidly přes platformu Bolt za předem pevně stanovenou cenu. Při příležitosti spuštění služby v Pardubicích nabízí Bolt všem novým cestujícím slevu ve výši 150 Kč na první jízdu s kódem BOLTPARDUBICE2024

Nabídka osobní přepravy v Pardubicích se rozšiřuje o moderní a efektivní způsob pohybu po městě, který je navíc dostupný prostřednictvím stejné aplikace, jako Pardubickým již důvěrně známé sdílené elektrokoloběžky Bolt. Mezi oběma prostředky dopravy přitom lze přepínat jedním kliknutím v rozhraní aplikace, uživatel si tedy velice snadno může vybrat variantu, kterou v daný okamžik považuje za výhodnější. Pokud se rozhodne pro odvoz autem, zobrazí se mu ještě před objednáním jízdy její konečná cena a cestující může v reálném čase sledovat příjezd vozu. Po skončení jízdy může cestující řidiče ohodnotit a přispět tak k neustálému zvyšování kvality služeb poskytovaných partnerskými řidiči Boltu.

„Aplikace pro městskou mobilitu Bolt představuje finančně výrazně výhodnější alternativu k vlastnění osobního auta. Když potřebujete překonat kratší vzdálenost, půjčíte si zelenou koloběžku. A pokud má být cesta delší, máte s sebou zavazadla nebo třeba prší, objednáte si přes stejné rozhraní odvoz autem. Aplikace Bolt tedy uživateli dává velkou míru flexibility v tom, jak se po městě bude pohybovat. Nehledě na to, že když vyrazíte na koloběžce nebo si objednáte odvoz, necháváte vlastní vůz doma a v ulicích je o jedno auto méně," shrnuje výhody sdílené mobility Soňa Stloukalová, Country manažerka platformy Bolt pro Českou republiku.

Zdroj a foto: WSCzech