„Zvládáme a jsme moc spokojení,“ pochvalují si soutěžící, kteří s námi hubnou do plavek…

Pardubice – „Zvládáme a jsme moc spokojení!“ Tak by se daly stručně shrnout dojmy účastníků soutěže Připravte své tělo do plavek, kterou společně přichystal server Pardubice Živě se Sun City Fitness Pardubice!

Dobrá investice i do budoucna

Od 1. června, kdy projekt slavnostně začal, mají naši dva soutěžící za sebou řadu pestrých tréninků na procvičení celého těla. „Jsem rád, že se mi daří plnit pokyny trenéra. A když mám pocit, že už opravdu nemůžu, dokáže mě skvěle namotivovat a já se pak hecnu a dám to,“ svěřil se 29letý obráběč kovů Václav Krampera z Pardubic.

„Cítím se opravdu výborně. Soutěž určitě splnila má očekávání. Dokonce je v mnohém předčila,“ uvedl Václav Krampera, který si v Sun City Fitness Pardubice dohodl také soukromé lekce navíc.

„Mám i individuální tréninkový plán. Cvičení mě baví a myslím, že je to dobrá investice do budoucna. Když už se člověk k tomu jednou odhodlal, byla by velká škoda to všechno po skončení projektu hned zahodit. I proto už nyní uvažuji o tom, že bych si koupil roční permanentku. Je to určitě lepší, než kdyby měl chodit místo toho někam do hospody,“ poznamenal Václav Krampera. 

„Dříve jsem cvičil ne úplně pravidelně s kamarádem, bez trenéra. Až díky účasti v této soutěži jsem zjistil, že spoustu věcí, které jsme se snažili od někoho ve fitku odkoukat, jsme nedělali dobře. Určitě je fajn, když vás někdo vede a dá vám mnoho užitečných rad, co je pro vás a vaše tělo nejvhodnější,“ dodal mužský soutěžící projektu Připravte své tělo do plavek.

Z výsledků je více než nadšená

„V současné době se má váha pohybuje kolem 100,5 kilogramu z původních 112 na začátku. Začala jsem nosit oblečení, které jsem naposledy měla před 6 lety,“ řekla 41letá účetní a pokladní Domova pro seniory Dubina Pavla Látalová. „Ve dnech, kdy nemám trénink, se doma věnuji kardiocvičení. Kromě běžeckého pásu to je chůze (v průměru 30-45 minut o rychlosti cca 5 km/h) a procházky se psem. Snažím se mít stravu bohatou na bílkoviny a zeleninu a úplně vynechávat pečivo. Jím po malých porcích až 6krát denně po 3 hodinách. Cítím se celkově hbitější, postrádám jakékoliv bolesti kostry, zato ty svalové se projevují. Ale co bolí, to roste nebo hubne,“ zdůraznila matka tří kluků ve věku 6, 12 a 14 let, která je z průběžných výsledků podle svých slov „více než nadšená“.

„Těší mě, že oba soutěžící se u nás cítí příjemně, projekt jim pomáhá a zároveň je baví,“ sdělil generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

„Začala jsem nosit oblečení, které jsem naposledy měla před 6 lety,“ - Pavla Látalová
« 1 z 5 »

Vyhraje ten, kdo získá nejvíc sympatií

Projekt Připravte své tělo do plavek je soutěžní. Vítězem nebude ten, kdo za celou dobu shodí nejvíc kilogramů, ale kdo získá nejvíc sympatií vás, čtenářů webů a uživatelů sociálních sítí Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice. Na výherce čekají atraktivní ceny, stejně jako na ty z vás, kteří se aktivně zapojíte do našeho hlasování. Tak neváhejte a podpořte svého favorita!

Hlasování odstartuje 10.7.2020 na Facebooku Pardubice ŽIVĚ.

  •  
  •