Zrušení plánovaných událostí Paláce Pardubice…

Pardubice – Obchodní centrum Palác Pardubice na základě nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR ruší plánované události, a to dny s panenkami L.O.L. Surprise, které měly proběhnout od 17. do 22. března 2020 a Casting Schwarzkopf Elite Model Look, který byl plánovaný na 6. dubna 2020. Toto předběžné opatření má omezit kumulaci vysokého počtu osob, a předejít tak riziku případného rozšiřování koronaviru.

Z důvodu preventivních zdravotnických opatření v souvislosti s aktuálním šířením koronaviru následuje obchodní centrum Palác Pardubice nařízení Ministerstva zdravotnictví ČR o zrušení událostí s účastí nad 100 osob. Akce pro rodiny s dětmi zaměřená na oblíbené panenky L.O.L. Surprise se měla se konat v období od 17. do 22. března. V tomto termínu bude zrušena a bude přesunuta. O novém termínu konání bude informovat obchodní centrum prostřednictvím webových stránek. Casting modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2020 v obchodním centru také neproběhne 6. dubna 2020. Termín konání není aktuálně známý.

„Jedná se o preventivní opatření, které přijímáme s ohledem na zdraví našich zákazníků. Vzhledem k tomu, že nařízení se týká událostí nad 100 osob, nechceme situaci podceňovat. Nařízení je aktuálně stanovené do odvolání, konání dalších nadcházejících událostí je tedy zatím nejisté. Naši zákazníci budou informováni prostřednictvím webových stránek a sociálních sítí, kde zjistí aktuální informace,“ uvedla Jana Kocandová, marketing coordinator Paláce Pardubice.

Informace o aktuální situaci jsou k dispozici na webových stránkách obchodního centra www.palacpadubice.cz.

  •  
  •