Zpěvačka Anna K. si v Pardubických hudebních mlýnech změnila jméno…

Pardubice – Pardubické hudební mlýny mají své kouzlo. Dalším důkazem toho, že Automatické mlýny ve spojení s živou muzikou výborně fungují, bylo páteční vystoupení zpěvačky Anny K.

Bojujeme spolu!

„Vážíme si toho, že i v dnešní nelehké době chodíte na koncerty,“ vysekla Anna K. poklonu všem, co dorazili navzdory riziku šíření nemoci covid-19. „Bojujeme spolu,“ prohlásila rázně zpěvačka, u níž bylo od prvních chvil zjevné, jak si pardubickou „štaci“ užívá.

„Co vám tady dávají do jídla? Jste takoví hezcí, usměvaví,“ kochala se pohledem do publika Anna K., která si pochvalovala i to, jak ji fanoušci podpořili při společném zpěvu jejích hitů.

„To byl sbor! Nechcete se mnou jezdit? Vezmu vás na turné! Zapište se u vchodu, my se vám ozveme,“ vtipkovala Anna K., jež se díky mladé generaci v předních řadách rozhodla změnit jméno. Speciálně pro páteční večer se známá zpěvačka, vlastním jménem Luciana Krecarová, překřtila na Tetu K.

Skokani roku

„Paráda! Jste boží! Úplní Skokani roku,“ reagovala, když se pod pódiem spontánně skákalo do rytmu. „Já skákat nebudu, protože mám bundu, v které je mi vedro. Ale svléknout si ji nemůžu, protože ta bunda je fakt dobrá a pod ní mám tričko, které je jen takové normální,“ smála se populární zpěvačka.

„Bundu jsem si vzala, protože říkali, že bude zima. A přitom mi je teplo. Oni pořád něco říkají, ale pak je to všechno jinak,“ dodala držitelka prestižních sošek hudebních Andělů, která si prý nebyla jistá, jestli se právě ona stala hlavním lákadlem pardubického koncertu.

Zpěvačka Anna K. v Pardubických hudebních mlýnech | Foto: Andrea Jelínková
« 1 z 6 »

Klávesistův fanklub

„Z Pardubického kraje pochází náš klávesista Pavel Bohatý, který tu měl svůj fanklub. Tak nevím, jestli lidi nepřišli spíš na něj,“ vtipkovala interpretka hitů Nebe, Stačí, když se díváš, Nelítám nízko, Co mi za to dáš, Vždycky se budeme znát či Až mě zachráníš.

Té dobrou náladu nepokazil ani déšť během závěrečné části jejího vystoupení. „Publikum má můj obdiv za to, že tu s námi vydrželo. Dneska ráno stálo za to vstát z postele,“ uzavřela rodačka z východočeského Vrchlabí.

Foto: Andrea Jelínková

  •  
  •