Zpátky do školy s Palácem Pardubice…

Pardubice – Při příležitosti návratu do škol připravilo obchodní centrum Palác Pardubice bohatý program pro všechny děti. V pátek 4. září od 10 do 17 hodin v rámci celodenního zábavně vzdělávacího programu vystoupí oblíbený Michal Nesvadba a složky Integrovaného záchranného systému (IZS) v podobě jednotky sboru dobrovolných hasičů předvedou ukázky své práce.

Po dlouhé odmlce se všichni malí i velcí školáci chystají k návratu do škol. Obchodní centrum Palác Pardubice připravilo ve spolupráci se složkami Integrovaného záchranného systému a Armádou České republiky zábavný celodenní program pro všechny děti. Kromě toho se však žáci dočkají i oblíbeného Michala Nesvadby a mnoha soutěží.

Mezi novinky letošního ročníku patří prezentace Armády České republiky. V rámci venkovního programu si tak žáci mohou prohlédnout protiúderové prostředky, armádní vozy jako například Tatru T810 a prostředky balistické ochrany. Navíc je od 10 do 17 hodin připraven i bohatý program, ve kterém bude možné zhlédnout výcvik koní, ukázky sebeobrany a zásahové techniky používané hasiči nebo například ukázku první pomoci. Palác Pardubice postupuje v souladu se všemi aktuálními preventivními bezpečnostními opatřeními v souvislosti s COVID-19.

Veškeré aktualizace programu a detailnější informace o veřejných akcích naleznete na www.palacpardubice.cz.

  •  
  •