Známý youtuber Kovy na titulní straně městského časopisu…

Pardubice – Časopis To jsou Pardubice začíná jarním vydáním již šestý rok své existence. A rovnou smělým tématem, které je pro mnohé opředené řadou otazníků.

Seznámíme vás s předním českým youtuberem Kovym a přiblížíme jeho tvorbu, jíž už několik let úspěšně oslovuje mladou generaci. Další stránky patří jedné z nejkrásnějších budov v Pardubicích, městskému divadlu, které letos oslaví 110 let od svého vzniku.

Tušili jste, že Pardubice jsou líhní mnoha talentovaných fotografů? Sbírají jednu cenu za druhou a nevěděli jsme ani, jak je všechny představit. Vybrali jsme proto ty, jichž si v posledních letech všimla porota soutěže Czech Press Photo.

Na dalších stránkách vás pozveme na řadu cyklovýletů do našem kraji a také Vám ukážeme, že město Pardubice je velmi atraktivní pro filmové kamery. Filmové štáby si totiž město koní a perníku často vybírají jako nejvhodnější lokaci, například kvůli centru města s blízkými rekonstruovanými parky.

Časopis je vydáván v česko-anglické verzi a je k dostání zdarma v Turistickém informačním centru pod Zelenou bránou, v divadle, ve filharmonii, na zámku či letišti a je určen všem, kteří jsou na město pyšní, ať už pro jejich potěšení, nebo jako pozdrav z města pro rodinné příslušníky a přátele jako pozvánka do Pardubic. Hezké počtení!

Zdroj a foto: Magistrát města Pardubic

  •  
  •