Zimní víceboj základních škol odstartoval…

Pardubice – Soutěžní disciplíny na ledové ploše Zimního sportovního parku Nadace pro rozvoj města Pardubice vyzkoušeli první žáci, a to reprezentanti Základní školy Benešovo náměstí v Pardubicích. Další školáci je budou následovat v příštích dnech.

Nejlepší a nejrychlejší účastníci víceboje postoupí do superfinále konaného na konci února. Víceboj škol prověří sportovní nadání a bruslařské dovednosti dětí rozdělených do dvou věkových kategorií. „Každý závodník po absolvování trati dostane speciální medaili. Na vítěze pak čekají hodnotné ceny, například sportovní vybavení nebo vstupenky na dostihy, basket či hokej,“ připomněl místopředseda představenstva Dostihového spolku a.s. Martin Korba.

Do víceboje se mohou hlásit všechny základní školy, stačí si jen rezervovat čas na e-mailu stursova@zavodistepardubice.cz Bruslí se vždy ve všední den dopoledne v čase od 8:00 do 11:30 hodin. Poslední „základní“ kolo se uskuteční 22. února 2019. Superfinále je na programu 26. února. Vítězné týmy si ceny převezmou při slavnostním ceremoniálu v rámci turnaje Taxis Snow Pólo v pátek 1. března 2019.

Další informace včetně popisu jednotlivých soutěžních disciplín jsou k dispozici na webu Zimního sportovního parku Nadace pro rozvoj města Pardubic www.zavodistepardubice.cz/zimni-sportovni-park

Zdroj a foto: Dostihový spolek a.s.

  •  
  •