Zhubněte do plavek! Ještě pořád máte šanci! Inspirujte se účastníky soutěže Pardubice Živě a Sun City Fitness Pardubice…

Pardubice – Přáli byste si před létem zhubnout? Ještě pořád máte šanci! Inspirujte se účastníky soutěže Připravte své tělo do plavek, kterou společně přichystal server Pardubice Živě se Sun City Fitness Pardubice!

Tři klíčové faktory? Strava, pohyb a řád

„Pokud budete dodržovat tři klíčové faktory, můžete dosáhnout kýženého výsledku. Jde o zdravou stravu, dostatek pohybu a řád,“ shrnul trenér Sun City Fitness Pardubice Richard Trávníček.

„Je potřeba dbát na to, abyste měli potřebné množství bílkovin, vyvážený příjem sacharidů a žádné rychlé cukry. I s ovocem se musí opatrně. Rozhodně to není tak, jak se někteří lidé domnívají, že když budou jíst jenom ovoce, tak, že zhubnou,“ poznamenal Richard Trávníček.

„Pomoct mohou i zdravé tuky. Dobrou volbou jsou například kvalitní ořechy, oleje, případně rybí tuk,“ nechal se slyšet trenér Sun City Fitness Pardubice.

Snaží se poradit a ukázat správnou cestu

„Důležitý je pohyb a také vytrvalost. Častou potíží u lidí, kteří chtějí zhubnout, je, že se rozhodnou, že na sobě budou pracovat, ale pak mají malou trpělivost. Pokud se o své tělo dlouhou dobu nestarají, nemohou čekat zázraky za měsíc. Ovšem i za takovou dobu se s postavou dá něco udělat. Klientům se vždycky snažíme ukázat správnou cestu, ale tu už si pak musí každý vyšlapat sám. Trenér může ve spoustě věcí pomoct a poradit, co je pro vás nejvhodnější, ale ve finále to za vás neodmaká, i kdyby sebevíc chtěl,“ usmíval se Richard Trávníček.

„Čím dřív dotyčný začne, tím rychleji se dostaví kýžené výsledky a začne se cítit mnohem líp. V tomto bodě je potřeba dbát také na regeneraci, a to včetně kvalitního spánku. Ideální je spát kolem 7 hodin denně,“ dodal trenér Sun City Fitness Pardubice.

SOUTĚŽ: "Připravte své tělo do plavek" Pavla Látalová
« 1 z 6 »

Stále existuje spousta mýtů a předsudků 

„Stále existuje spousta mýtů, předsudků a dost často se opakují podobné chyby, které lidé dělají, když chtějí hubnout do plavek. Proto je dobré vždy se poradit s odborníky a svěřit se do jejich péče,“ řekl generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

Ten má radost i z pozitivní zpětné vazby od účastníků projektu Připravte své tělo do plavek Pavly Látalové a Václava Krampery. Ti nyní mají jedinečnou šanci zdokonalit svou postavu a zároveň udělat něco prospěšného pro zdraví. A to vše zcela zdarma po dobu 8 týdnů. „Jsme opravdu moc spokojeni,“ shodují se Pavla Látalová s Václavem Kramperou. „Těší mě, že oba soutěžící se u nás cítí příjemně, projekt jim pomáhá a zároveň je baví,“ doplnil generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

  •  
  •