Zdravotníci se na plese dobře bavili. I díky nakažlivé energii Olgy Lounové…

Pardubice – Zdravotníci v Pardubickém kraji se dovedou dobře bavit. Důkazem toho byl jejich páteční ples, který se konal v kongresovém sále Paláce Pardubice.

Žena mnoha tváří

Hlavní hvězdou se stala zpěvačka Olga Lounová, jejíž energie byla snad ještě nakažlivější než všudypřítomné téma posledních dní – koronavirus.

„Je to žena mnoha tváří, vlasů, tance, šatů a muziky,“ prohlásil moderátor Plesu zdravotnictví Pardubického kraje, zpěvák skupiny Lunetic Aleš Lehký na adresu Olgy Lounové, která publikum rozparádila od prvních chvil svého vystoupení.

Procházela mezi tanečníky

Zdravotníky a jejich hosty potěšila pestrou směsí známých muzikálových hitů i vlastních písní, z nichž asi největší úspěch zaznamenaly skladby Jsem optimista a Gynekolog amatér.

Zpěvačka na plese působila velmi přirozeně. Zakládala si na spontánní komunikaci s obecenstvem. Několikrát dokonce sestoupila z pódia, procházela mezi tanečníky a starala se, jestli se lidé v sále dobře baví.

Zdravotníci se na plese dobře bavili. I díky nakažlivé energii Olgy Lounové
« 1 z 10 »

Oslavenec jako kytarista

Jednoho z oslavenců, Tomáše, který v těchto dnech slaví své narozeniny, si dokonce vybrala jako kytaristu. Vůbec jí nevadilo, že Tomáš na kytaru hrát předtím vůbec neuměl. Během chvilky ho jednoduchým trikem na tento hudební nástroj naučila a jako bonus přidala píseň na čtyři akordy, jejíž text vymýšlela přímo na místě.

Ohnivá barmanská show

Dobrou zábavu rozproudila i kapela KH Band, jež hrála k tanci a poslechu. Působivá byla též ohnivá barmanská show Petra Hurty.

Záštitu nad akcí, která každoročně patří mezi ty nejvydařenější z bohaté plesové nabídky v regionu, převzali radní Pardubického kraje zodpovědný za oblast zdravotnictví Ladislav Valtr, generální ředitel Nemocnice Pardubického kraje Tomáš Gottvald a ředitel Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje Igor Paar.

Foto: Martin Rotrekl

  •  
  •