“Záchranka” získala nové přístroje pro výuku…

Pardubice – Dva špičkové modely simultánní výuky jsou od dnešního dne součástí praktické přípravy a tréninku záchranářů a Lékařů Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje.

Velký pokrok v tréninku a výcviku posádek učinilo výcvikové středisko Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje prijmutím dvou nových ale velmi důležitých členů záchranářského týmu. Jedná se o modely SimNewB a SimMan Essential Bleeding pořízené z dotačních titulů a budou využívané k výuce jak lékařů tak záchranářů, posádek ZZS.

Modely dokáží kombinací svých pokročilých funkcí simulovat širokou paletu urgentních stavů, se kterými se záchranáři denně setkávají při ošetřování pacientů. Figuríny jsou ovládané prostřednictvím dodaných tabletů a umí například plakat, křičet, mrkat, dýchat, reagují na podání léčiv a mnoho dalšího.

Dva špičkové modely simultánní výuky jsou od dnešního dne součástí praktické přípravy a tréninku záchranářů a Lékařů Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje.
« 1 z 6 »

“Věříme, že nám pomohou opět o krůček zlepšit péči o pacienty a budou nám tak cenným zdrojem informací.” říká Bc. Aleš Malý, DiS. tiskový mluvčí Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje

Zdroj a foto: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje


  •  
  •