Z vítězství v soutěži Připravte své tělo do plavek měl radost i trenér Radek Chlapec…

Pardubice – Radost z dobře odvedené práce byla vidět na trenérovi Radku Chlapcovi po skončení soutěže Připravte své tělo do plavek. Tu společně se Sun City Fitness Pardubice přichystal server Pardubice Živě.

„Dva čtenáři serveru Pardubice Živě měli po dobu 8 týdnů jedinečnou šanci zdokonalit svou postavu a zároveň udělat něco prospěšného pro zdraví. A to vše zcela zdarma pod dohledem našich odborníků,“ konstatoval generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

Spousta užitečných informací

„Myslím, že tato soutěž je skvělý nápad. Oba účastníci získali spoustu užitečných informací o svém těle, stravě i cvičení. Pochopili, že pokud chtějí, aby jejich výsledky byly co nejlepší, musí na sobě pracovat komplexně. Velmi rychle zjistili, že úspěch nezávisí pouze na tom, že jednou týdně zajdou do fitka,“ poznamenal trenér Radek Chlapec, který měl na starosti mužského účastníka projektu.

Tím byl 29letý obráběč kovů Václav Krampera z Pardubic. Ten se nakonec stal vítězem celého klání. 41letá účetní a pokladní pardubického Domova pro seniory Dubina, maminka tří kluků ve věku 6, 12 a 14 let Pavla Látalová mu však byla více než důstojným soupeřem.

Příjemné překvapení při hlasování

„Vítězství pochopitelně hodně potěšilo nejen Václava, ale i mě. Osobně mě také příjemně překvapilo, jak velký počet lidí se zapojil do čtenářského hlasování,“ sdělil Radek Chlapec, který prý výhru svému svěřenci hodně přál.  

„Na Václavovi byl už od začátku projektu vidět zápal a chuť na sobě pracovat. Když jsme se seznámili, tak se mi svěřil, že se dva měsíce před začátkem soutěže snažil cvičit, ale nebylo to pravidelně. Společně jsme dali dohromady tréninkový plán a sestavili i vhodný jídelníček. Jsem rád, že jsme splnili to, co jsme si předsevzali,“ prohlásil trenér.

Vítěz udělal obrovský pokrok

„Václav udělal opravdu obrovský progres. Došlo ke zpevnění jeho stávajících svalů a vybudování nových. Také podkožní tuk u něj šel hodně dolů. Spolupráce s ním byla výborná. Sedli jsme si i lidsky, takže mě těší, že rovněž on projevil zájem v ní pokračovat i po skončení tohoto projektu,“ podotkl Radek Chlapec.

„Při soutěži jsme se hodně zaměřili na vršek těla a vyrovnávali některé nesrovnalosti kolem ramen. Teď se chceme soustředit hlavně na nohy a celkově na to, aby Václavovo tělo bylo vitálnější a mělo větší výdrž. Václav hodně sportuje, takže není třeba ho hnát do nějakých zbytečných objemů,“ dodal trenér Sun City Fitness Pardubice.

Změna životního stylu se dostavila

„Oběma soutěžícím moc děkujeme za to, že se do našeho projektu zapojili a že ho vzali skutečně za svůj. Jsme rádi, že na sobě opravdu pracovali a že jsme mohli přispět ke změně jejich životního stylu. Věříme, že jejich příklad pomůže i ostatním je následovat,“ uzavřel generální manažer Sun City Fitness Pardubice Jiří Kopecký.

  •  
  •