X-DAY potřetí: do 1. října se lidé mohou ucházet o grant Foxconnu…

Pardubice – Společnost Foxconn dá šanci jednotlivcům i skupinám, kteří na Kutnohorsku a Pardubicku hledají prostředky k uskutečnění svých snů. Už potřetí rozdělí celkem 400 tisíc korun těm, kteří se do 1. října přihlásí a projdou sítem dvoukolové soutěže Foxconn X-DAY.

Do soutěže se mohou žadatelé hlásit prostřednictvím webového formuláře na stránkách www.foxconn.cz. Nejsou vypsány žádné  kategorie, šanci má tedy jakýkoli projekt, ať už sportovní, charitativní, umělecký či jiný. Jediným kritériem pro podání přihlášky je souvislost s regionem Pardubicka nebo Kutnohorska. Jednotlivce a skupiny postupující do finálového klání vybere porota složená ze zaměstnanců Foxconnu.

Ve finále, které se uskuteční 14. listopadu v sídle Krajského úřadu Pardubického kraje, pak dojde na prezentace vybraných týmů i jednotlivých žadatelů. Prostředky mezi ně rozdělí porota složená ze zástupců společnosti Foxconn a známých osobností Pardubicka a Kutnohorska.

„Foxconn X-DAY se letos koná již potřetí. Přihlásilo se do něj za všechny dosavadní ročníky více než 200 projektů z obou regionů a naše společnost díky němu mohla podpořit projekty za milion korun. Jsem velmi rád, že potřebné finance rozdělíme mezi veřejnost i v letošním roce, kdy je takováto pomoc důležitější, než v minulosti,“ říká Pavel Kožený, manažer PR a komunikace společnosti Foxconn v České republice.

Zdroj a foto: Foxconn CZ s.r.o.

  •  
  •