We love 90‘ v pardubickém Ideonu hlásí: VYPRODÁNO!

Pardubice – Akce We love 90‘ se bude konat 16. listopadu v pardubickém Ideonu. Na pódiu budou k vidění hvězdy 90 let: MR. PRESIDENT, FUN FACTORY A TWENTY 4 SEVEN. Navíc celý večer se postará o diskotéku 90 let moderátor a DJ Pavel Cejnar, společně s DJem Rádia Kiss Martinem Hájkem. Tuto hudební bombu pořádá pardubická agentura Máša agency, ve spolupráci s agenturami Icing a Commia.

Lístky na akci už bohužel neseženete, tuto událost agentura vyprodala na konci října.

Na pódiu během večera WE LOVE 90´s se představí německý Mr. President, který je nejlépe známý pro svůj crossover světový hit „Coco Jamboo“, ten byl vydán v roce 1996. Německý hitmaker má za sebou ještě tyto známé písně, které určitě nebudou chybět v repertoáru Mr. Presidenta na pódiu v pardubickém Ideonu: „Up’n Away“, „I’ll Follow the Sun“, „I Give You My Heart” nebo „4 on the Floor”.

Na své fanoušky se už teď těší německá kapela Fun Factory. Skupina zpívá eurodance, elektronickou taneční hudbu, techno nebo reggae. Nejznámější hity skupina pocházející z Hamburku nazpívala v roce 1995 a to „Take your chance“, „Celebration“ nebo „Doh wah diddy“.

Třetím vystupujícím je duo, které se pravidelně umisťovalo v hitparádách a to Twenty 4 Seven. Nizozemská hudební skupina byla založena v roce 1989 a aktivně zpívala do roku 1991. Znovuzrození této skupiny přišlo v roce 1993 a působí do současnosti. Jistě se můžete těšit na jejich pecky jako je „I can not stand it“, „Is it love“ nebo „Take me away“.

Provázet devadesátkovým večerem bude DJ a moderátor Evropy2 Pavel Cejnar­, který se postará o závěrečnou afterparty tohoto fantastického mejdanu. Těšit se můžete také na DJ rádia KISS Martina Hájka. Největší mejdan tohoto roku už je za dveřmi.

Ideon se otevře v 18:30 hodin a od 19 hodin startujeme. Párty končí kolem 2 hodiny ranní.

 „Jsme rádi, že byl o tento koncert obrovský zájem. Uděláme vše pro to, aby se každý návštěvník pomyslně vrátil do 90 let a užil si tento mejdan po svém. Chtěli jsme připravit největší mejdan 90let v Pardubickém kraji a to se nám doufám s plným sálem podaří. Díky všem fanouškům, kteří si zakoupili lístky“ doplnil Radek Mašík z Máša agency.

Zdroj a foto: DAK production

  •  
  •