Vyzkoušejte během krátké chvíle různé druhy sportů! Kde? V IQ PARKU IDEON…

Pardubice – Chcete si vyzkoušet během krátké chvíle různé druhy sportů? Nyní máte jedinečnou šanci v novém centru zábavy, které vzniklo v Pardubicích v přízemí kulturního a kongresového centra IDEON.

IQ PARKU IDEON si budete mít možnost sami otestovat hned několik sportů, jako je třeba lední hokej, fotbal, basketbal, ragby, kriket, lakros či golf.

Který sport vás bude bavit víc? Uvidíte!

Přemýšlíte, který sport vás bude bavit víc? Klidně si je zahrajte všechny a uvidíte, jestli se lépe cítíte jako profesionální hokejista, fotbalista, ragbista, basketbalista nebo hráč golfu, kriketu či lakrosu.

Díky profesionálnímu multisport simulátoru se můžete v IQ PARKU IDEON vydat třeba po stopách pardubického rodáka a jednoho z nejlepších hokejových brankářů na světě Dominika Haška, vcítit se do pocitů, které zažívá například současná hvězda německé fotbalové bundesligy Patrik Schick, golfová megastar Tiger Woods nebo český basketbalový reprezentant Tomáš Satoranský. 

Atrakce mají probouzet hravého ducha

Kromě multisport simulátoru je však v IQ PARKU IDEON k dispozici celá řada dalších zajímavých atrakcí. „Naším hlavním cílem bylo vytvoření prostoru, kde nejen děti budou mít možnost interaktivně využít nejmodernější technologie a zároveň se dozvědět něco nového," řekl zakladatel centra Petr Vašíček. „Atrakce v IQ PARKU IDEON jsou tvořeny tak, aby v dětech probouzely hravého ducha, zdravou soutěživost a zájem o fyzickou aktivitu," konstatoval.

Darujte virtuální realitu jako zážitek!
« z 10 »

Vyzkoušejte závodní auto či motorku!

Nové centrum je zasvěceno především virtuální realitě. „Zájemci se zde mohou vydat například na horskou dráhu či cestu vesmírem. Mají tu možnost řídit závodní auto nebo se projet na motorce neomezenou rychlostí," nastínil zakladatel IQ PARKU IDEON, který je určen pro všechny zájemce od 8 let. „Primárně cílíme hlavně na děti a mladé lidi z Pardubic a okolí, ale dveře u nás mají otevřené všichni, kteří se chtějí bavit a zažít něco nového a nevšedního," nechal se slyšet Petr Vašíček, podle něhož je v IQ PARKU IDEON možné pořádat také speciální narozeninové oslavy nebo teambuildingové akce.

IDEON prošel rozsáhlou modernizací

Nové zábavní centrum v Pardubicích našlo své zázemí ve výstavním, kongresovém, kulturním a společenském centru IDEON, které zahájilo svou činnost po první rekonstrukci bývalých městských lázní v roce 1994. Od té doby se zde na celkové ploše 2 200 metrů čtverečních pořádaly nejrůznější koncerty, konference, sympozia, kongresy, semináře, školení, sněmy, mítinky, firemní dny, výstavy, veletrhy, festivaly, workshopy, firemní večírky, plesy, divadelní představení, soutěže, sportovní akce a další eventy. V roce 2021 IDEON dokončil rozsáhlou modernizaci.

Bližší informace o IQ PARKU IDEON najdete také na webu www.iqparkideon.cz, na Facebooku @iqparkideon, Instagramu iqpark_ideon, e-mailu info@iqparkideon.cz, případně telefonu 702 006 383.

V Pardubicích vzniklo nové centrum zábavy. IQ PARK IDEON bude patřit hlavně virtuální realitě
« z 59 »