AKCE ZRUŠENA! Schwarzkopf Elite Model Look 2020 v Paláci Pardubice…

Pardubice – AKCE ZRUŠENA…!

Právě máte jedinečnou příležitost zúčastnit se modelingové soutěže Schwarzkopf Elite Model Look 2020, která proběhne již v pondělí 6. dubna 2020 od 15 hodin v obchodním centru Palác Pardubice. Akci bude moderovat topmodelka Denisa Dvořáková.

Uznávaný modelingový projekt Elite Model Look i letos zavítá s náborovým castingem do Paláce Pardubice, a to v pondělí 6. dubna 2020 od 15 hodin. Jaká jsou kritéria pro soutěžící? Castingu se mohou zúčastnit dívky od 13 do 21 let, které měří více než 170 cm, a muži od 15 do 23 let s výškou nad 183 cm. Mimo jiné se zde budete moci setkat s ambasadorkou soutěže topmodelkou Denisou Dvořákovou, jež bude soutěžící provázet všemi castingy jako moderátorka.

Jak budou castingy probíhat? Každý účastník absolvuje vstupní pohovor se zástupci agentury Elite. Zároveň všichni soutěžící získají dárek od partnerů projektu a v rámci castingu bude probíhat také losování lákavých cen: hodnotných vlasových přípravků Schwarzkopf, vlasového stylingu Rowenta for Elite Model Look, dekorativní kosmetiky Artdeco a produktů dalších značek. Ve většině castingových měst navíc program zpestří jedinečná show v podobě prezentace aktuálních vlasových trendů Schwarzkopf Looks 2020. Ti, kdo postoupí do semifinále soutěže, které se bude konat v červnu v Praze, budou kontaktováni do 14 dnů od skončení všech castingů. Finále letošního ročníku bude probíhat v srpnu 2020 a jeho vítěz a vítězka se poté vydají na celosvětové finále soutěže.

Neváhejte a využijte skvělé možnosti stát se tváří 37. ročníku Elite Model Look 2020!

Aktuální informace najdete na webu www.palacpardubice.cz.