Vstupy do nemocnic v kraji pod kontrolou…

KRAJ – Z důvodu prevence šíření nákazy koronavirem jsme změnili režimy vstupů do všech nemocnic.

➡️V PARDUBICKÉ NEMOCNICI je pro vstup pacientů a jejich doprovodů určena výhradně hlavní brána z Kyjevské ulice, a to bez ohledu na to, jestli přijíždí autem či na kole nebo přicházejí pěšky. Ve vstupním stanu tým proškolených dobrovolníků všechny přicházející zkontroluje a posoudí jejich důvod ke vstupu do nemocnice.

➡️I do CHRUDIMSKÉ NEMOCNICE je nyní možné vstupovat pouze hlavním vchodem. I zde personál ve vstupní hale pacienty i doprovod zkontroluje – změří jim teplotu a až poté je odešle na příslušné oddělení. Vozidlům je umožněn vjezd zadní vrátnicí z ulice směrem na Vlčnov, příchozí však i přesto musí projít hlavním vstupem.

➡️U vstupu do ORLICKOÚSTECKÉ NEMOCNICE je umístěn stan, ve kterém tým zdravotní služby kontroluje všechny přicházející a přijíždějící pacienty. Zdravotníci každému z nich změří teplotu a zeptají se na příznaky nemoci.

➡️Vstup do LITOMYŠLSKÉ NEMOCNICE je možný pouze kolem budovy vrátnice, automobilům je vjezd zakázán. Všechny přicházející pacienty také kontroluje tým zdravotní služby, který zjišťuje příznaky nemoci.

➡️Do SVITAVSKÉ NEMOCNICE se pacienti dostanou pouze bočním vchodem z ulice U Nemocnice (od kina). Všechny přicházející a přijíždějící pacienty kontroluje zdravotník.

Tato opatření mají zabránit nežádoucímu pohybu potenciálně nakažených osob po nemocnicích, a tím chránit jak hospitalizované pacienty, tak personál. Prosíme, zvažte své důvody k návštěvě nemocnice, zejména ambulancí, a omezte je pouze na nezbytné akutní případy. Pokud se do nemocnice vydáte, pak s co nejmenším doprovodem.

Děkujeme!
Nemocnice Pardubického kraje
#spolecnetozvladneme

  •  
  •