VRACENÍ PENĚZ za nekonané akce…

Pardubice – Rádi bychom vás informovali o postupech vracení peněz v případě nekonaného koncertu. Tedy v případech, kdy se koncert zruší, nebo přesune na termín, který vám nevyhovuje. V takové chvíli nastává několik možností.

a) Vstupenky jste zakoupili přes internet – ve všetšině případů budou peníze vráceny zpět na účet, někdy automaticky, někdy je zapotřebí vyplnit formulář. Doporučujeme se informovat u konkrétního zprostředkovatele prodeje.

b) Vstupenky jste zakoupili v prodejním místě. Ve většině případů budou peníze vráceny v místě zakoupení. Výjimkou jsou vstupenky zakoupené přes smsticket, kde je zapotřebí napsat na e-mail info-zrusene-akce@smsticket.cz a do textu emailu napsat tyto informace: datum akce, název, číslo vaší vstupenky.

Abyste mohli dostat své peníze zpět, vždy si ověřte, zda je koncert skutečně zrušen nebo přesunut. Je potřeba si také ověřit, že prodejní sítě (Ticketportal, Ticketstream, Ticketlive, smsticket, Ticketmaster atd.) již obdržely pokyn od pořadatele k vracení peněz.

Jestliže si nebudete vědět rady, kontaktujte nás. Máme sice zavřeno, ale jsme na telefonu i na e-mailu.

DŮLEŽITÁ INFORMACE: Jestliže jste vstupenky zakoupili u nás v Turistickém informačním centru v Pardubicích, vstupenky můžete vracet osobně u nás až po otevření! V žádném případě nebudeme reagovat na poštou zaslané vstupenky a nebudeme vracet peníze na bankovní účet!!

Zdroj: Informační centrum Pardubice
Foto: ilustrační redakce Pardubice ŽIVĚ

  •  
  •