Vlna solidarity se záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje…

Pardubice – O tom, že těžké časy často spojují lidi dohromady bylo v minulosti napsáno již velmi mnoho. Dnes však težké časy opravdu zažíváme a jsme svědky toho všeho v přímém přenosu.

Záchranářům Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje každý den nosí občané sami od sebe roušky, bábovky, nabízejí, že nám budou pomáhat dezinfikovat vozy, uklízet nebo nám posílají na dálku hodně sil a pevné nervy.

Například maminka dvou dětí Barbora S. upekla záchranářům výbornou bábovku na stanoviště Seč. Paní Miroslava G. zase celou noc šila roušky pro naše záchranáře a ráno je ještě “horké” donesla záchranářům ve Vysokém Mýtě. Tereza H. z Tattoo Anděl zase donesla roušky záchranářům na základnu Chrudim. Na holickou základnu lidé také donesli vlastnoručně ušité roušky. Iniciativa vietnamských obchodníků zase nabízí nápoje IZS zdarma.

Vlna solidarity se záchranáři Zdravotnické záchranné služby Pardubického kraje
« 1 z 6 »

Podobných případů se děje na základnách po celém našem kraji celá řada. Sám jsem za celou jedenáctiletou službu u Záchranné služby tak mohutnou vlnu solidarity a čiré dobroty nikdy nezažil, je moc fajn vědět, že dobrých lidí je v této společnosti veliká spousta.

Všem vám z celého našeho velikého záchranářského srdce děkujeme a velice si toho vážíme. 

️Zdroj a foto: Zdravotnická záchranná služba Pardubického kraje

  •  
  •