VIVALDIANNO RELOADED mezinárodně úspěšný projekt v roce 2019 s novou show s hlasem Pierce Brosnana…

Praha – Světová hudební show, slavící úspěchy napříč kontinenty se vrací v nové verzi VIVALDIANNO RELOADED. Nový vizuální koncept překonává původní úspěšný projekt hudebníka a skladatele Michala Dvořáka. Aspiruje tak na kulturní zážitek roku.

Po třech letech světového turné, kdy Vivaldianno slavilo úspěchy ve více jak třiceti světových metropolích a vidělo jej více než 150.000 diváků, pokračuje s novou tváří dál!

Za tu dobu prokázal projekt svou životaschopnost na všech kontinentech a v odlišných kulturách. Barokní hudba v rockovém pojetí na pozadí nejnovějších technologií fascinuje po celém světě a přirozeně představuje nejen mladým posluchačům klasickou hudbu v moderní nadčasové podobě. Původní příběh jsme výtvarným pojetím a nejmodernějšími technologiemi posunuli o level výš a já se nemůžu dočkat reakcí domácího publika,” říká Michal Dvořák, autor a producent projektu.

Nové 3D projekce a vizuální pojetí připravili umělci z týmu NMDS. VIVALDIANNO RELOADED je posunuto studiem NMDS PICTURES do hypnotické podívané. Koncepčně je představení více kompaktní a ještě více strhující. Vizuální část je kompletně přepracovaná. Show ovlivní lightdesign scény, nově doplněné o lasery. Důraz je kladen na zrcadlení krásy baroka, Benátek, vizualizaci hudby a prostor pro divákovu imaginaci. Posilujeme 3D efekty, tanec a interaktivní projekce.

Koncertní show vypráví příběh barokního genia Antonia Vivaldiho. Za mysteriózním libretem stojí úspěšný spisovatel a dramatik Tomáš Belko, mj. kreativní ředitel Ogilvy & Mather Prague.

Exkluzivním hostem multimediální show VIVALDIANNO RELOADED je hollywoodská hvězda Pierce Brosnan. Představitel agenta 007 namluvil spolu s dalšími slavnými herci hlavní roli v příběhu. „S Piercem Brosnanem jsem se setkal na přelomu roku v  Los Angels, kde proběhlo i samotné natáčení. Pierce je neskutečný profesionál a zároveň velmi přátelský a milý člověk. Dokonce uvažuje, že se přijede v květnu podívat na premiéru naší show do Prahy,“ dodává Michal Dvořák.

Do roku 2019 vstupuje VIVALDIANNO RELOADED s novým hvězdným obsazením. Autora a producenta Michala Dvořáka, člena skupiny LUCIE, doplní špičkoví mladí hudebníci, jakými jsou např. koncertní mistr České filharmonie Jiří Vodička, populární violoncellistka Terezie Kovalová a další čeští i zahraniční sólisté. Art-rockovou energii dodává smyčcové kvarteto, elektrické a akustické kytary, perkuse, etnické nástroje a bicí nástroje.

VIVALDIANNO RELOADED využívá nejmodernějších světelných a laserových technologií. Hudební a obrazový zážitek umocňují úchvatní zrcadloví lidé Mirror Family a působivá taneční choreografie.

VIVALDIANNO RELOADED se premiérově představí se svou emocemi a moderními technologiemi nabitou 3D koncertní show v roce 2019 v Bratislavě 10. 4. v Incheba Aréně, v Brně 12. 4. v Hale Vodová, v Praze v O2 aréně 1. 5. a v Třinci 3. 5. ve Werk Aréně. Třinecký koncert je rozšířen o komorní smyčcový orchestr, složený z hráčů Janáčkovy filharmonie Ostrava. Dále Vivaldianno Reloaded pokračuje do světa. Plánuje více než 50 koncertů na všech kontinentech.

Nechte se vtáhnout do strhujícího tajuplného příběhu a lásek velkého hudebníka a zažijte VIVALDIANNO RELOADED!

www.vivaldianno.com

Facebook

Instagram

Youtube

Vimeo

Zdroj: Vivaldianno

  •  
  •