Viktor Půlpán i nadále v BK JIP Pardubice…

Úspěšná spolupráce pokračuje! Rozehrávač Viktor Půlpán podepsal s pardubickým klubem novou tříletou smlouvu. Stále ještě dvacetiletý basketbalista (21. narozeniny oslaví 17. srpna) je odchovancem holického basketbalu, ovšem již od svých 8 let působí v Pardubicích, kde také v sezoně 2013/2014 poprvé nakoukl do nejvyšší mužské soutěže.

V červenobílém dresu Beksy dosud odehrál čtyři sezony. V 162 ligových utkáních nastřílel 935 bodů a rozdal 422 asistencí. V nadcházející sezoně 2017/2018 vytvoří rozehrávačskou dvojici s novým point guardem Trevinem Parksem.

Vyjádření generálního manažera Martina Marka:

"Jsme přesvědčeni, že basketbalově má Viktor to nejlepší stále před sebou, proto jsme měli zájem o podepsání dlouhodobějšího kontraktu. Z naší strany jsme se Viktorovi snažili prezentovat komplexní nabídku, v podobě možnosti dalšího individuálního rozvoje pod našimi trenéry, minutáže v evropském poháru a ve špičce Kooperativa NBL a vylepšených podmínek smlouvy. Jsme velmi rádi, že jsme se dohodli na spolupráci pro další tříletý cyklus, ve kterém již na druhou stranu od Viktora očekáváme, že si svými výkony řekne o ještě výraznější roli v týmu a pokusí se poprat o reprezentační dres."

Zdroj a foto: BK JIP Pardubice