Víkendové vyjížďky motocyklistů byly pro některé osudné

KRAJ – Slunečné počasí lákalo ještě o víkendu k projížďce na motocyklech. Ovšem některým motocyklistům byla jízda osudná. Během víkendu jsme zasahovali hned u několika nehod motocyklistů.

Například v sobotu 8. října vyjížděly dopoledne dvě jednotky hasičů k nehodě osobního vozu s motocyklistou do Červené Vody. Motocyklista utrpěl zranění a do péče si ho převzala zdravotnická záchranná služba. Hasiči zajistili motocykl i osobní vůz proti úniku provozních náplní i vzniku požáru a zajistili místo nehody.

HZS-DN-Ceverna-Voda-0910202201
« z 4 »

V neděli 9. října jednotky hasičů likvidovaly hned tři nehody motocyklů. Nejprve jsme zasahovali v Seči u Chrudimi, kde došlo ve více než padesátikilometrové rychlosti ke střetu motocyklisty se srnou. Zraněného motocyklistu si do péče převzala zdravotnická záchranná služba. Hasiči zajistili místo nehody a odstranili následky kolize. Stejně tak následky kolize likvidovali hasiči i v Krouně, kde se v podvečer střetl osobní automobil s motocyklistou. Zraněného muže ošetřila zdravotnická záchranná služba. Jednotky směřovaly také do Opatovce, kde se řidič s osobním vozem střetl s motocyklistou, i tady byl motocyklista převezen do nemocnice. Hasiči odstranili následky nehody.

HZS-DN-SEC-0910202201
« z 7 »

Autor: por. Bc. Vendula Horáková, tisková mluvčí HZS Pardubického kraje
Zdroj a foto: HZS Pardubického kraje