VIDEO: Odjel bez kusu auta a s kapotou nahoře…

Pardubice – Přímo vzorově špatně se zachoval řidič osobního vozidla, který 23. července způsobil dopravní nehodu v křižovatce ulic Hradecká a Bělehradská. 

Ačkoliv auto značně zřídil, S podivem, protože v křižovatce ulic Hradecká a Bělehradská nechal skoro celou přední část vozidla a v jízdě pokračoval se zdviženým torzem přední kapoty.

Se zvednutou kapotou a hurá pryč

Dopravní nehoda z Pardubic z 23. 7. a ukázka toho jak: 🚦 Neprojíždět křižovatkou když nejdou semafory🛑 Se nezachovat po dopravní nehodě🚧 A s čím vším (nebo také bez čeho všeho) lze pokračovat v jízdě..A k tomu dodatek: Hlídka strážníků poškozené vozidlo dohledala, řidič značně otrhaného vozidla se přihlásil. Nehodu si převzala Policie České republiky k dořešení. ⚠️ Jste-li účastníkem dopravní nehody, máte několik povinností. Mezi nimi mimo dalších je i to, že vozidlo má po nehodě zůstat stát jak je a jako účastník nehody můžete opustit místo dopravní nehody jen tehdy, pokud jdete nehodu ohlásit na policii..

Zveřejnil(a) Městská policie Pardubice dne Středa 29. července 2020

Nehoda se však stala přímo před hlídkou strážníků, kteří za značně poškozeným vozidlem ihned vyrazili. Vůz našli odstavený opodál už bez řidiče. Muž, vozidlo řídil, ale pochopil, že reagoval špatně a sám se přihlásil.

Vyšetřování nehody si převzala Policie České republiky. My pro jistotu i připomínáme toto: jste-li účastníkem dopravní nehody, máte několik povinností. Mezi nimi mimo jiné i to, že vozidlo má po nehodě zůstat stát jak je a jako účastník nehody můžete opustit místo dopravní nehody jen tehdy, pokud jdete nehodu ohlásit na policii.

Odjel bez kusu auta a s kapotou nahoře
« 1 z 3 »

Zdroj a foto: Městská policie Pardubice

  •  
  •