VIDEO: Arogantní zákazník neměl roušku. Po napomenutí se vymočil do pečiva…

SVITAVY – V těchto dnech přišel do svitavského obchodu s potravinami zákazník, který se podle zaměstnankyň nechoval jako většina ostatních. Pán měl být arogantní a na prosbu, aby si nasadil roušku, si paní prodavačka vyslechla vulgární odpověď. 

Nakupující muž odešel k džusům, potom k pečivu, následně přešel k pokladně, kde i zaplatil a odešel pryč. Po chvíli si pracovnice všimla, že pečivo je nějak mokré a mimo to cítila i zápach močoviny. Kamerové záznamy její domněnky potvrdily. Podivný zákazník totiž evidentně vykonal svou potřebu právě do přepravek s pečivem. Po tomto zjištění už byli na místo přivoláni svitavští kolegové, jejichž úkol zněl jasně – zjistit, kdo je onen zákazník.

Netrvalo to dlouho a totožnost muže na videozáznamu policisté společně se zaměstnankyněmi obchodu odhalili. Osmačtyřicetiletý zákazník se přiznal a nad svým jednáním projevil lítost. Škodu na pečivu i výdaje související s nutnou dezinfekcí prostoru prodejny uhradil. Přesto je nadále podezřelý z výtržnictví, za což mu hrozí až dvouleté vězení.

Zdroj: Policie ČR

  •  
  •