V Pardubicích otevřeli nové centrum zábavy. Nadšení z IQ PARKU IDEON neskrýval ani rapper Jay Diesel…

Pardubice – V přízemí kulturního a kongresového centra IDEON bylo v pátek 5. listopadu slavnostně otevřeno nové centrum zábavy. Nese název IQ PARK IDEON

Atrakce, které probouzejí hravého ducha

„Naším hlavním cílem bylo vytvoření prostoru, kde nejen děti mají možnost interaktivně využít nejmodernější technologie a zároveň se dozvědět něco nového," řekl zakladatel centra Petr Vašíček„Atrakce v IQ PARKU IDEON jsou tvořeny tak, aby v dětech probouzely hravého ducha, zdravou soutěživost a zájem o fyzickou aktivitu," konstatoval zakladatel IQ PARKU IDEON, o který byl v úvodní den provozu mezi návštěvníky mimořádný zájem.

„Od pátečního dopoledne do večera jsme se nezastavili. Jsme moc rádi, že si k nám lidé našli cestu a věříme, že tomu tak bude i nadále," poznamenala manažerka IQ PARKU IDEON Barbora Macíková

Nadšení neskrýval ani rapper Jay Diesel

Nadšený z nového centra zábavy v Pardubicích byl také rapper Jay Diesel. „IQ PARK IDEON je vyladěný do posledního detailu. Zájemci si tu mohou vyzkoušet nejrůznější sporty a zapojit do mnoha interaktivních her. Nejvíc mě bavila virtuální realita," nechal se slyšet rapper Jay Diesel, který prý na vlastní kůži otestoval převážou většinu atrakcí. „Zahrál jsem si můj oblíbený golf i basketbal, jezdil ve formuli nebo letěl vesmírem," líčil spokojeně Jay Diesel.   

V Pardubicích otevřeli nové centrum zábavy. Nadšeníz IQ PARKU IDEON neskrýval ani rapper Jay Diesel
« z 7 »

Horská dráha i interaktivní horolezecká stěna

S pomocí virtuálních brýlí se tu přenesete také na horskou dráhu. „Na závodním simulátoru si otestujete své řidičské a závodní schopnosti. Můžete zde řídit závodní auto nebo se projet na pořádné motorce neomezenou rychlostí," přiblížil Petr Vašíček. 

V pardubickém IQ PARKU IDEON na vás čeká rovněž interaktivní horolezecká stěna či Xbox. Za pozornost stojí rovněž interaktivní pískoviště s projekcí. Ta umožní netradiční promítání barev oceánů, země, hor a sněhu na písek. „Můžete si tak vytvořit své vlastní ostrovy nebo nejvyšší zasněžené vrcholky hor," upřesnil zakladatel IQ PARKU IDEON, který je určen pro všechny zájemce od 6 let.

Bližší informace najdete také na webu www.iqparkideon.cz, na Facebooku @iqparkideon, Instagramu iqpark_ideon, e-mailu info@iqparkideon.cz, případně telefonu 725 117 183.